Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan venni észre ha nem...

Hogyan venni észre ha nem megfelelő a tápszer a gyereknek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt hogy érted? Ízre? Jelzésre (pl. 1-es, 2-es, 3-as...)?
2010. márc. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Úgy érted ha nem ízlik? Nem fogadja el. Ha pedig bukik tőle, akkor azt úgyis látod, akkor spec. tápszer kell. Az én lányom 3 különbözőt evett és elfogadta, nem volt semmi gond. Kóstoltam, ízre szinte ugyan az és az összetevőkben is minimális az eltérés.
2010. márc. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szorulása van tőle,kihányja(emésztetlenül,vagy emésztve)nem eszi meg,vagy csak nagyon keveset,kiütéses,ekcémás,hasfájós,nem mennek a szelek,hosszú távon zöld a kaki,vagy kemény.
2010. márc. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszi erre gondoltam.Kiütéses lett 3 napja és a hasa is sokat fájt ma.3 napja tértünk át teljesen tápszerre mert elment a tejem, de addig is kapta kiegészítésként, de eddig nem volt tőle baja.Ma viszont már nagyon nyügi volt reggel nehezen kakált és kiütéses az arca és a szemöldöke közt.
2010. márc. 15. 22:03
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha nehezen kakil,akkor váltsatok tápszert.Az én lányomak a Beba Ha-tól volt szorulása,Milupa Milumil jó neki.

Ha kiütéses,el kell vinni bőrgyógyászhoz,és ő ír fel nektek hipoallergén tápot.Kísérletezés...kísérletezés...nekünk 2.-ra bejött.


Minden jót!

2010. márc. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben feltétlenül HA tápszert kellene felíratnod a dokival, ha eddig nem ilyet kapott. De minimum váltani kell másfajtára. B.
2010. márc. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
BEBA HA Start-ot ettük eddig.Akkor biztos a tápszer az oka mindennek!!Holnap kiderül.Köszi a válaszokat!!!
2010. márc. 15. 22:14
 8/9 anonim ***** válasza:
De ne ijedj meg elsőre,mert pár nap kell az átálláshoz.Tehát még egy-két napig lehet kemény a kaki,attól függetlenül,hogy jó a táp.Várni kell míg "kifejti a hatását". :-D
2010. márc. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó nagyon köszi!Végre vki értelmes segítséget ad!Minden jót neked!
2010. márc. 15. 22:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!