Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mam-os cumit használtunk a...

Mam-os cumit használtunk a kezdetektől, most 6 hós, vettem neki 6 hósnak valót, és kiköpi, meg olyan mintha elfelejtett volna cumizni, közben kell neki, csak más egy picit a formája. Miért?

Figyelt kérdés
Ugyanolyan latex, csak ez már nagyobb. Most 2 évesen is a 2-6 hóig való cumit fogja nyúzni?? Eröltessem? Vagy mit tegyek? Járt így más is?
2010. márc. 15. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk kellett pár nap, mire a az újjal megbarátkozott. Én úgy oldottam meg, hogy nappal az újat, éjszaka a régit adtam neki.
2010. márc. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van amelyik baba nem szokik át a 2-esre.Az én lányom a cseresznye alakúról átszokott a Nuk-osra.Na ez nagy váltás volt!
2010. márc. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom most 9 hós, még mindig 3-6 hós cumit használ.

Aventes van neki kezdetektől. Vettem neki egy Nuk 6-18 hóig valót és annyira öklendezett tőle, hogy egy pici tejcsi is visszajött. :S Úgyhogy ismét 3-6os avent van neki. Szerintem, ha nagyobb lesz át tud majd szokni a másikra. Remélem legalábbis :D Most inkább még nem erőltetem. :P

2010. márc. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi is mam cumit használunk a kezetektől,szilikonost.

Kisbabám most 7 hós és nem hajlandó mást elfogadni csak az 1-est.

2010. márc. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi is mam-ost használunk, és meggyűlt a bajunk a váltással. Én napközben adtam neki a régit, éjjelre meg a nyugtatós 6+-ost, aztán fokozatosan áttértünk a nagyobbra. Kb. egy hét volt, mire megszokta. Én nem merem neki a kisebbet adni, nehogy eldeformálódjanak a fogai.
2010. márc. 16. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!