Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babámnak melyik lenne...

1 éves babámnak melyik lenne a jobb?

Figyelt kérdés

Még nincs semmilyen járgánya.

[link]

[link]


2010. márc. 15. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:

szia

Pont a héten vettünk a kisfiamnak Smoby Be Fun (első képen)triciklit. Nagyon tetszik neki - még csak itthon tologatjuk a hideg miatt. Én ezt ajánlanám mert még kell neki az a 'keret' sokszor abba kapaszkodik. Én nem érezném biztoságban ha nem lenne rajta. (a második képen levőn nincs ha jól láttam). (13,5 hónapos a kisfiam.)

2010. márc. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Kényelmes az ülés? A műanyag kerekei miatt gondolkodok még rajta. A másikkal nekem is az a bajom, hogy nincs keret rajta.
2010. márc. 15. 11:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Kényelmesnek látom, sokáig tologatjuk a lakásban. A lábát nem teszi mindig rá a tartóra, a tálca ezért lehet jobb megoldás lenne. De az is lehet még nem szokta meg hova kell. Igen ahogy írod a műanyag kerék lesz majd kicsit hangos az aszfalton (ezt mások mondták). Egyébként jó minőségű (jó ár-érték aránnyal rend.)
2010. márc. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben olyat keresnék aminek nem ilyen kis rúd lábtartója van, hanem egy levehető tálca. Szerintem az sokkal kényelmesebb. A korlát a gyerek előtt tényleg jó, bele lehet kapaszkodni és úgy nézelődni. Bár sokan azt mondják, hogy ezeket a tricikliket nem nagyon tudják a babák maguknak hajtani később, mi még ott nem tartunk, erről nem tudok nyilatkozni sajnos.
2010. márc. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na akkor már tényleg nem tudom mi legyen.... :-)
2010. márc. 15. 16:52
 6/7 anonim ***** válasza:

szia, en is a talcasat ajanlom, bar nekunk bubble go ii van, mert a triciklipedalt nem tartom jo otletnek (meg mire triciklizni fog, kino belole)

ha van valami jatekbolt a kozelben, kapd fel a babat, es vidd el, neki mi tetszik jobban :)

2010. márc. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az egyik tálcás javasló vagyok. Én megnéztem azt amit az utolsó írt nekik milyen van, és az nekem meg azért nem tetszik, mert nekün van a fisher price-os kismotor ami hasonló mint ez szétszedve és túl széles ahhoz, hogy a gyerek majd rendesen hajtsa lábbal (de lehet, hogy csak az én lányomnak nem tetszik úgy)hosszú távon.

Most, hogy ezen gondolkodtam elég nehéz ügy a választás.:-) egyébként én is sokat látok ilyesmiben tologatni gyereket, de még egyet sem láttam aki triciklizett volna vagy lábbal hajtott volna hasonlót.:-)))

2010. márc. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!