Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, hogy 16 hós...

Mit csináljak, hogy 16 hós kisfiam ne féljen a gyerekektől?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy érdemes közösségbe vinni, vittem is, bár ott inkább kikerülte őket. Aztán 2szer is hörghurutja lett, fulladással, és a doki azt mondta, ne vigyem közösségbe legalább addig, amíg ez a vírusos időszak tart. Így az utcán szoktunk csak gyerekekkel találkozni, de ha a közelébe mennek, már kéri, hogy vegyem fel és ha nem veszem, akkor el kezd sírni. Mi tévő legyek?
2010. márc. 15. 11:03
 1/2 anonim ***** válasza:
na csinálj semmit, majd kinövi. fél tőlük, v ilyesmi. ha erőlteted, akkor szerintem csak rosszabb lesz. várd meg, amíg ő közeledik a többi gyerekhez.
2010. márc. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én 16 hósom a felnőttektől és gyerekektől is ezt csinàlja, tart tőlük. Egy darabig próbálom nem észrevenni, hogy fél, de egy idő után sir, ugyhogy megyünk. Majd elnövik, mintha kicsit jobb lenne már, mióta van egy barátnője, vele rendszeresen játszunk, igy az idegen gyerekekkel is van olyan, hogy egész elvan:)
2010. márc. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!