Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mukopront szirupot adhatok? SOS!

Mukopront szirupot adhatok? SOS!

Figyelt kérdés
Mukopront köptetőt lehet adni 6hónapos babának?Ha lehet akkor mennyit?(Sajnos a tájékoztató nincs meg belőle).Láza még nincs(hála égnek),azért szeretném neki adni nehogy letapadjon a sok slájm,holnap meg már megyünk is az orvoshoz.
2010. márc. 15. 07:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Fél éves babának ebből nem szabad adni. Csak két éves kor felett alkalmazható.

Amikor az én babám 4 hónapos volt és ilyen gondunk volt, az Ambroxol-Q szirupot kellett vennünk. Vény nélkül kapható és igazából ugyanazt tudja mint a Mucopront, csak babáknak is adható.

2010. márc. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha beütöd valamilyen keresőbe (google)a gyógyszer nevét, akkor kidob olyan oldalt is ahol a tájékoztató le van írva.
2010. márc. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia,az én babám 3 hónapos,és mi 1 hete ezt kaptuk 2x 2 ml kell szednie,ezt mondta a dokinéni.Azt mondta,hogy ezt vegyem neki,mert nagyon csúnyán köhögöt+calcimusc ampulla napi 1 elosztva 3 részre.Ennyit tudtam segiteni.
2010. márc. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors segítséget.Elmentünk inkább az ügyeletes gyógyszertárba vettünk olyat ami neki való.Mukopront megmarad a két nagyobbiknak:DKöszi a segítséget.
2010. márc. 15. 12:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!