Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az orrszívó-porszívót lehet...

Az orrszívó-porszívót lehet minden nap használni?

Figyelt kérdés
Volt egy rövid náthánk pár hete, és azóta úgy hallom, hogy napi egyszer le kell szívni az orrát. Lehet, hogy csak képzelődöm? Már nem náthás, de pl. azóta tűnt fel, hogy szopikor néha anyatej kerül az orrába. Baj, ha minden nap szívjuk? Persze nem szereti. 4 hós.
2010. márc. 14. 23:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk már egy hónaposan is kellett használnunk. Védőnő azt mondta, hogy minden etetés előtt, és lefekvés előtt is szippantsam ki.
2010. márc. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor szívd az orrát, amikor van benne váladék. Naponta többször is lehet, sőt kell is ha náthás. De ha nincs semmi az orrában, akkor nem kell szívni.
2010. márc. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Bocsánat, nem lesz válasz a kérdésre, csak ez most annyira eszembe juttatta egyik első emlékemet a régi lakásunkból. Hogy szívják az orromat ezzel a kínzóeszközzel, és én ordítok és fáj. Jaj, kiráz a hideg még most is. :)

Még mindig egészen tisztán emlékszem rá, pedig már 21 éves vagyok.

2010. márc. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy kellemetlen, de azt képzeld el, hogy milyen mikor a füledet kell felszúrni
2010. márc. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Úúneee... eszembe juttattad amikor rendszeresen jártam fülorrgégészhez emiatt... :D utáááálom :D
2010. márc. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én babám nem utálja az orrsz porszit :) nagyon jó kedve van, ha kitisztítom a nóziját, ne folyamatosan csináld, 2-2 másodpercekre tedd csak oda, így mondjuk sok idő, de nem fáj... :) mi jókat rötyörgünk közben :D

én is minden reggel kiszívom neki, gondolj csak bele, te is minden nap kifújod az orrod! pláne télen! nem lesz baj, inkább akkor ha nem tisztítod ki...

2010. márc. 15. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is naponta használom. Egyáltalán nem olyan drasztikus mint mondják. A kislányom egyáltalán nem is sír. Már a porszívó hangját is megszokta. Inkább mint az arcüreg gyulladás!!Nálunk egyáltalán nem gond ez.
2010. márc. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk sem okoz problémát,pedig minden nap használjuk.Már nem is sir,és még szereti is,mert nevet ha szivom az orrát.
2010. márc. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!