Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7hó körüli babátok hogy...

7hó körüli babátok hogy alszik? Hason vagy háton?

Figyelt kérdés
Az én babám CSAK hason. Pici kora óta.Bár nem zavar de mikor fog háton is aludni?
2010. márc. 14. 21:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hason,háton,oldalán ahogy éppen kényelmes neki :)
2010. márc. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tök érdekes mert ha én letenném háton el sem aludna 100%.Babakocsiban sem tudom úgy tolni csak hordozóval ott elalszik pl..
2010. márc. 14. 21:45
 3/11 anonim ***** válasza:

Nálunk pont fordítva.Ha alvás közben hasra teszem,akkor csukott szemmel,félkómásan emeli fel a fejét,felébred.

Csak háton alszik.7 hós

2010. márc. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hasán,hátán oldalán.Mindegy csak szundizzon:))7,5 hós
2010. márc. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam már 1 éves, de amióta forogni tud, azóta csak hason alszik. És már előtte is volt, hogy éjszaka át kellett fordítanom, mert felébredt és utána úgy aludt tovább, mint a bunda. Már néha elfordul az oldalára, de az nem tart sokáig. És így olyan cukik! :)
2010. márc. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!A kislányom születése óta az oldalán alszik el.Gyakorlatilag azért tettük mindig az oldalára, nehogy esetleg még a kajcsi/büfi után álmában még büfizzen, és a torkán maradjon.aztán ezt így megszokta.A hasán nem szeret aludni - vagyis el sem tudna aludni - .Amikor elalszik az oldalán utána nemsokára a hátára gördül, és így alszik tovább.De nekem is fel kell még kelnem hozzá éjszaka, hogy átfordítsam, mert elfekszi magát.Megfordítom és észre sem veszi.

8 hónapos kislány anyukája

2010. márc. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Még az első pár hétben ő is oldalt aludt pont amit írsz a büfi miatt.De szerintem mai napig ezért jó hogy hason alszik a büfi miatt.Mert ha háton alszik vissza nyelheti:-/.Az én kiscsajom sokat bukik vissza sajna hiába 7hós már.
2010. márc. 14. 22:30
 8/11 anonim ***** válasza:
Az én lányom mindig háton alszik,és éjjel,ha megissza a tápit,nem büfizik utána.Hiába vettem fel,hiába ébresztgettem még kicsinek,nem ment.Most már ki se veszem,csak megissza,és alszik.Nem mozog annyit,így soha nem jött neki még vissza.(kopp-kopp)7hós
2010. márc. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De jó neked:).Ügyes a babád:).
2010. márc. 14. 22:36
 10/11 anonim ***** válasza:
Én az első napokban háton, és oldalt altattam, aztán egyszercsak anyósom hasra tette, azóta így alszik. Nem is tud háton meglenni, Most már oldaltfekve is alszik, de ebből a pozicióból sokszor hanyatt dől ki, és valamiért álmában nem tud visszafordulni (meg lehet a zsákja miatt sem) és olyankor fel is ébred, és sír.
2010. márc. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!