Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hós babám ordít ha kimegyünk...

7 hós babám ordít ha kimegyünk a szobából, ha nem lát minket, a tiétek? Hogy kezeljem?

Figyelt kérdés
Ha ott vagyunk vele, vagy jön vendég nagyon jól elvan.Ez az a bizonyos szeparációs félelem?
2010. márc. 14. 17:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Nálunk is ez volt, vittem magammal mindenhová.
2010. márc. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én lányosm is 7 hónapos múlt.2 hete csinálja ez mint amit Te is leírtál.Nálunk utánam mászik és sír ha kimegyek a szobából.Fogalmam sincs mi ilyenkor a helyes,de én néha magára hagyom de közben folyamatosan beszélek hozzá.

Le lehet pontozni nyugodtan...ilyen is van mint én.

2010. márc. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
az nem megoldás, hogy hurcolod magaddal, azzal csak halogatod az elkerülhetelen lépést: ahogy a 2. írja, néha jobb, ha kicsit magára hagyod. ha sír, sírjon. régen azt mondták erősödik a tüdeje :) majd megnyugszik, beszélj hozzá közben.
2010. márc. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
16%
nyomtass magadról egy életnagyságú képet és ragaszd a falra. :):D bocsi.. :D
2010. márc. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az enyém is ilyen, most 8 hónapos, és kb 1 hónapja kezdődött nála is. Hát én bizony nem bírom hallgatni ha sír, a szívem szakad bele, hogy utánam sír, én meg nem vagyok vele. Szóval én vele vagyok mindig, max wc-re megyek ki, (addig is sír) de az is hozzátartozik az igazsághoz, hogy van segítségem, alattunk lakik a nagymama, így ha dolgom van, levihetem hozzá amíg elintézem. Szóval nálunk nincs egyedül a gyerek szinte egy percre sem. Ha nem lenne segítségem, nem is tudom mit csinálnék.
2010. márc. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát igen, régen azt mondták hagyjuk sírni, erősödik a tüdeje. De most azt mondják ne hagyjuk sírni, mert a gyermek kötődési képességei sérülnek.
2010. márc. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

2.:

nem te vagy az egyetlen, én is így tettem, és a következőnél is így fogok!

Így -lehet, h ordít 1-1,5 órát, pár napig- fel fogja találni magát, és lesz egy szabad órád főzni, stb a későbbiekben.

És nem fog a lábad alatt sündörögni, hanem játszik a játékaival.

2010. márc. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Atyaisten, képes vagy sírni hagyni a saját babádat 1-1,5 órán át ? ? ? ? Ne tedd ezt vele, kérlek szépen! Gondolj már bele mit érezhet közben! Az édesanyja után sír, Te utánad! Hogy bírod ezt ki? És közben mit csinálsz? Nyugodtan főzőcskézel?
2010. márc. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
De egyáltalán azt sem értem, hogy hogyan lehet ezt kivitelezni? Egy ekkora baba ugyanis minimum kúszik már. Az enyém kikúszik utánam ha kimegyek a szobából, és amikor utolér, csimpaszkodik belém. Vagy bezárod a szobájába? vagy beteszed a kiságyba?
2010. márc. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az enyém is ezt csinálta és azt csináltam hogy egyszer csak 5 percre hagytam magára persze sírt aztán bementem hozzá megnyugtattam és újra kimentem a szobából most már 10 percre most is sírt de legközelebb amikor már újra megnyugtattam és 15 percre hagytam ott amikor belestem a szobába már nem sírt hanem játszott. Szerintem próbáld meg te is.Egy idő után ha látja hogy ha néha kicsit magára is hagyod ,mindig visszamész hozzá és számíthat rád.Sok sikert és jó babázást mindenkinek.
2010. márc. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!