Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Terhasségi csikok ellen...

Terhasségi csikok ellen valami jo?

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Állítólag az avonban van rá vmi ami jó is, én nem használtam mert szerencsére nem kellett.
2010. márc. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a sima körömvirágkrém vált be! A nagy tégelyes, zsíros alapú. 30 kg-ot híztam és hatalmas pocim volt, és egy csíkom sem lett hála istennek!
2010. márc. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A dm-es olaj nekem nagyon bejött és nem is drága 1000 ft körül van. A már meglévőket is halványítja. A babás cuccoknál keresd, ha érdekel.
2010. márc. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindegy mit használsz az a lényeg, hogy zsíros legyen így nem szárad ki és repedezik meg a bőröd mert rugalmasabb lesz. Én pl.a sötétkék NIVEA testápolót használtam. Nics egy darab csíkom se.
2010. márc. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én Weleda olajat használtam már egészen a terhességem elejétől. Nem olcsó kb. 5.000.- körül van, de sokáig elég 1 üveg. Nekem bevált egyetlen egy csíkom sincs. Hozzáteszem, hogy én csak a terhességem ideje alatt kezdtem el töbet inni, tehát én szerintem nem volt olyan rugalmas a bőröm.De ezek szerint segített.:)))
2010. márc. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!