Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hós kisfiamnak 1 hete a...

7 hós kisfiamnak 1 hete a popsija írtó piros, mivel kenjem? Mitől lehet, hogy 1 hete tiszta piros?

Figyelt kérdés
Neogranormon, sudokrém, gyógyszertári popsikenőcs, ezeket már próbáltam. Sudokrémtől lehámlik, azt sem tudom, hogy ez jó e vajon? Kérlek adjatok tanácsot, mert borzasztó így látni a kicsikémet.( Biztos fáj is neki. Eddig gyönyörű szép volt a bőre, azt sem tudom, mitől lehet ez? A pelust ahogy kinyomja a kakit, máris cserélem. Levegőzni hogyan hagyjam napközben, félek megfázik, de biztosan segítene.
2010. márc. 13. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Semmi újat nem használsz, amit eddig nem? Mert akkor a foga miatt lehet. Az utolsó napokban, mikor töri át az ínyét megváltozik a testnedvek összetétele, így a székleté is és az ki tudja nekik csípni rendesen. én is egyből veszem ki, ahogy látom, hogy nyomott, de mikor jön a foga mindig bepöttyösödik. Olyankor vastagabban használom a popsikrémet, az kicsit megvédi a bőrét. Ha biztos nem jön a foga akkor mutasd meg dokinak, lehet elgombásodott ott a bőr, akkor külön krémet fog rá adni.

Remélem segítettem.

Brigi

2010. márc. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekünk hetek óta ilyen, nagyon makacs, még a gomba ellenes kenőcs sem használt (Pimafurt). Tegnap írt a doktornő kenőcsöt (Nizoral+Advantan van benne), cinkes rázóoldatot és még azt mondta vastagon kenjem gyógyszertári boraxos popsikenőccsel. Most ezt próbáljuk ki, remélem használ. Meghogy a farpofák közé tegyek egy kis gézlapot, hogy ne tapadjonak össze, de neki ez kicsúszik.

Sztem kérj tanácsot Te is a gyerekorvostól.

Ja és 7 hós az én fiam is.

2010. márc. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Még a bepanthent próbáld ki. Az én babámnak is mindig gyönyörű volt a bőre, pedig nem is kentem minden alkalommal és egyszer volt pelenkakiütése, és csak a bepanthen hozta helyre (előtte sose használtam). Ha egy-két nap után nem látsz javulást, akkor tényleg meg kell mutatni dokinak. Ha elfekszik nyugodtan úgy, hogy játszol vele, akkor csak takard le a fenekét egy vékony pléddel, töröközővel, bármivel. Ha nem,akkor sem lesz baja néhány perc szellőzködéssel. Jobbulást!
2010. márc. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat! Kedden megyünk tanácsadásra. Biztosan fogzik, de az ínyén még semmit nem látunk, viszont volt hőemelkedése és híg kakija. Kijöhetne már a foga, mert eléggé megszenvedünk vele. Úgy sajnálom a drágámat, sűrűn váltunk pelust és mindig kenem neki. Hátha javulna...
2010. márc. 13. 19:52
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is ezek a tünetek voltak fogzás alatt.Én mondjuk nem kenem a popsiját semmivel,csak este egyszer Nivea Baby-vel.Sokszor volt pelenkakiütésünk,mire rájöttem,hogy a krémezéstől.7 hós
2010. márc. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia!Mi is ezzel kínlódtunk sokáig.Volt hogy a fogzástól pirosodott ki a popsija és utána a citrusféléktől is.Nem mertem adni neki sokáig olyan dolgokat aminek magas a c-vitamin tartalma mert attól is kivörösödött a popsija.Nekünk a Canasten és a Bepanten kenőcs hozta rendbe.
2010. márc. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! A Sudotól akkor van csak baj ha vastagon kened.HA nagyon vékonyan kened akkor hatásos csak.
2010. márc. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Váltottunk pampersre liberóról, és popsitörlőt pampersről huggisra, ami aloe verás. De nem hiszem, hogy ezektől lenne. Sudokrémmel tényleg vastagon kentem, és minden mással is, arra gondolva, hogy így jobban hat. Anyu szerint hintőporozzam, ma tettem is rá, de szerintem az csak szárít. Neogranormon sajna nem használt, még rosszabb lett. Most sima popsikrémmel kentem be éjjelre.
2010. márc. 13. 22:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Canesten?Ha a fogzástól van,előfordul,hogy már begombásodott.A kisfiamnál 2x fordult elő(a legutóbb a héten,22 hónapos,az utolsó 4 foga jön),és 3 nap alatt rendbe hozta.Azért jó,mert ez széles spektrumú kenőcs,amíg a többi gombára való nem.Nekem a gyógyszerész,a doki,és a védőnő is egybehangzóan a Canestent ajánlotta.
2010. márc. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Leírom, hátha valakit érdekel. Tegnap este behintőporoztam fürdés után, és icipicit kentem be gyógyszertári popsikrémmel. (a többitől szerintem csak erősebb lett a pirossága) Szóval a bio hintőportól reggelre gyönyörűen elhalványodott, és gyógyult. Olyan boldog vagyok, és azóta is picikét behintőporozom neki, szinte alig látszik már.:) Úgy látszik, a jó öreg hintőpor még mindig jó.:) Ezt karácsonyra kaptuk, elég drága termék, mert bio, de iszonyat jó. A samponját is használjuk, az is szupi!
2010. márc. 14. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!