Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jon a foga a kisfiamnak es...

Jon a foga a kisfiamnak es ezert sokszor van szeklete 1 nap, amitol annyira piros a kisfeneke, hogy a sudokrem se hasznal neki, alig birom megtorolni neki annyira huzza magat, mit tegyek neki ra ha ez sem hasznal?

Figyelt kérdés
15 honapos a fiam!
2011. ápr. 13. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyenkor a Neogranormon szokott segíteni. (19 hós)
2011. ápr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi már többször is jártunk így, csak az jött be, hogy 4-5 napig popsitörlő helyett kamillás textilpelenkával törölgettem neki minden peluscserénél a fenekét, és utána vastagon bekentem Neogranormonnal. A Sudocrem nagyon szárít, csak rontasz a helyzeten.

Ha azért írsz ékezet nélkül mert külföldön élsz, próbáld a kamilla+Bepanthen kombinációt.

2011. ápr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kamillás vatta, és Neogranormon.
2011. ápr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

koszonom szepen.

mar hazakoltoztunk de igen kulfoldon eltem,koszi mindenkinek.

mennyibe kerul a neugronormon?

2011. ápr. 13. 20:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok, épp tegnap vett a férjem, a 100 ml-es tubus 2000 Ft.
2011. ápr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van belőle 25 grammos és 100 grammos. Az előbbi 925 Ft, az utóbbi 2180. Persze ez gyógyszertáranként változhat.
2011. ápr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A fent leírtak mellett legalább olyan fontos, hogy szellőzön amennyit lehet.

Én úgy szoktam, hogy a pelenkázón nagyon amíg elvan, de ha már menne (14 hós) akkor egy textilpelust tekerek rá és a badyval ráfogatom, majd felöltöztetem. Persze félóránkként cserélni kell ..:-(

De nekünk ez vált be legjobban.

2011. ápr. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!