Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes Huggiest vennem?

Érdemes Huggiest vennem?

Figyelt kérdés
Van Dm-es kuponom,500 ft-tal olcsóbban tudnám megvenni,de nem tudom milyen. Most Pamperst használunk,ami nagyon bevált,sokat szenvedtünk a Liberoval,Tescossal,minden éjjel átáztak,a Pampers viszont nem. A Huggies van olyan jó? Érdemes megvennem? 4-es méret.
2010. márc. 13. 18:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én nem szerettem, mindig tiszta pisik voltunk.
2010. márc. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A 4-es méretet már nem ismerem,de nekünk mindig kicsit olyan volt,mintha átnedvesedett volna.A popsijánál mindig azt éreztem,hogy nyirkos.

Érdekes különben,mert nálunk pont fordítva.A pampers csak nappal jó,az éjszakát nem bírja ki,és éjjelre meg a zöld Tesco-s jó,soha nem folyt ki.A Pampers minden egyes alkalommal átázott.Viszont nappal jobb benne mozogni.

2010. márc. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én csak rosszat tudok róla mondani!A széles ragasztószalagja vágta a lányom combját (pedig nem duci a lányom, sőt..)! És a nedvszívó képessége sem a legjobb!
2010. márc. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én ugyan nem használtam huggiest, de a barátnőm igen a kisfiánál, és azt mondta, kifolyt belőle a pisi.
2010. márc. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekünk sem vált be a Huggies. Minden kifolyik belőle, teljesen használhatatlan. Ráadásul kaptunk ajándékba egy nagy csomagot, vagy 80 db, és itt áll. :(
2010. márc. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én most először próbáltam ki,eddig Liberot használtam.A lányom már majdnem 8 kg és nem akartam már Liberoból 3-ast venni,viszont féltem,hogy a 4-es meg nagy lesz.Azt mondták(ezen az oldalon),hogy a Huggies általában kisebb,mint a többi pelus,így azt vettem a 4-est.És a többiekkel ellentétben nálunk teljesen bevált,pedig este fél 8-reggel 8-ig van a lányomon,éjjel szokott teát is inni,szóval van pisi bőven,de se nem szivárgott ki belőle semmi,sem a popsija nem volt nedves.
2010. márc. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is Pamperst vettem eddig,de most nem volt a dm-be és Huggiest vettem.4-est vettem mert 8200 gramm a kisasszony és a 3-as Pampers épp hogy jó volt.Vastagabb a Huggies és nincs annyira strapabíró mint a Pampers,de szerintem nem rossz.Gumis a dereka .Nekem hiányzik a balzsamos betét ezért ha elfogy visszatérünk a Pampersre.
2010. márc. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem a huggies vált be a legjobban..Soha nem folyt ki belőle semmi,pedig a kisfiam este 9-tól kb reggel 7ig alszik...
2010. márc. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én nagyon szeretem. semmi baj nincs vele.
2010. márc. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nekünk nem volt jó.
2010. márc. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!