Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi annak a homeopátiás szernek...

Mi annak a homeopátiás szernek a neve, amit lefekvéskor adhatok a babámnak, hogy nyugodtamón tudjuon aludni? nem a Viburcol-ra gondolok, kúpot nem kaphat, érzékeny a végbele

Figyelt kérdés

14 hónapos és álmában egyszerűen megbolondul, sír, rugkapál, verekszik , forgolodik és mind ezt álmában ilyenkor nem is tudjuk felébreszteni már teljesen ki vagyok.

a fogára nem fognám, hisz ha kap fájdalomcsillapítot akkor is ez van és már nem csak éjjel hanem a nappali alvásnál is ez megy nagyon nyugtalan...

talán fél valamitől de mitől? hisz mellettünk alszik illetve mellettem, hajnalba kéretőzik közénk és át is vesszük tehát nincs magára hagyva...

Segtsetek légyszi mert megbolondulok...


2010. márc. 13. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha félelemtől van, akkor Aconitum 5 ch és Hyosciamus 5 ch lefekvés előtt 5 golyóbis mindkettőből. Mi homeopatához vittük ilyen tünetekkel a picit, ő mondta, hogy ezeket adjuk, azóta nyugi van. Egy próbát megér szeritem Nálatok is.
2010. márc. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi, és azt megtudod mondani, hogy egy ilyen homeopáta hol található illetve mennyibe kerül?Baranya megyében.

Amúgy nem biztos hogy félelem, fogalmam sincs, bár úgy kell aludni vele hogy fogja a kezem, vagy nekem kell átölelnem, ha hátat fordítok neki rögtön sír, hogy forduljak vissza pedig alszik, mert a szeme csukva van...

olyan nehéz ezért gondoltam homeopátiára mert az nem gyógyszer és nem ártalmas ha feleslegesen kapná...

2010. márc. 13. 10:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia,nálunk ugyanez a szitu, 16 hónapos a kislányom. Védőnő javaslatára lefekvés előtt egy tabletta Sedatif PC-t (homeos) kap. Azóta sokkal jobb a helyzet. Remélem Nektek is segít.
2010. márc. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ma voltam a patikában...

A nő azt mondta szopogatni kell és mivel az én fiam még nem tudja el szopogatni ezért nem ajánlotta és nem is adta ki, azt mondta ezzel a próblémával menjek a házi orvoshoz.

Ti hogy adjátok be babáitoknak?

ezt is lehet kevés vizzel feloldani?

2010. márc. 13. 19:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia, utolsó vagyok,kevés forralt vízben oldom fel a tablettát és úgy itatom meg vele,mert Ő sem tudja még elszopogatni.
2010. márc. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok, itt egy lista a homeopatákról:


[link]


A golyócskákat vízben kell feloldani és így még a legkissebbeknek is be lehet adni.

2010. márc. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!