Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lido di Jesoloban találtunk...

Lido di Jesoloban találtunk viszonylag olcsó szállást június elején. Szerintetek jól érezné magát ott az akkor 15 hónapos lányunk? Több kérdésem is lenne.

Figyelt kérdés
Autóval mennénk éjjel, és apartmanházban laknánk. Kissé félek az étkeztetéstől, hogy fogom megoldani neki, mert nem szeretnénk mindig vendéglőben enni (az anyagiak miatt sem). Van főzősarok, milyen alapanyagokat vigyek, amiből neki ott jót tudok főzni, illetve drága ott az élelmiszer? Olaszországban csak Südtirolban voltam párszor és Sziciílián, anno nászúton. Van valakinek Jesoloval kisgyermekes tapasztalata? Vannak játszóterek, június elején nem lesz neki nagyon meleg, ha nincs légkondi a szobán?
2010. márc. 12. 09:58
 1/8 anonim ***** válasza:
A helyről nem tudok semmit írni, de az biztos, hogy jól érezné magát. Nekik mindegy hogy hol vannak, csak ott legyetek neki. Mi is megyünk nyaralni,mi is 15 hósak leszünk. Én viszek neki üveges kaját arra a pár napra.
2010. márc. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tesómék már jó párszor voltak ott apartmanba nyaralni 2 gyerkőccel(tavaly a kisebbik 17 hónapos volt)és nagyon tetszett neki!!!!
2010. márc. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2.vagyok!azt elfelejtettem írni, hogy ők vittek kaja alapanyagokat(spagettihez tésztát, üveges szószt stb)minden ilyesmit, 1-2 szer ettek csak étteremben!a parton volt egy csomó műanyag játék(csúszda maászóka stb)szóval neki nagyon bejött:)
2010. márc. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok, köszi szépen! Ha valakinek még van tapasztalata, várom!
2010. márc. 12. 10:32
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi tavaly voltunk vele nyáron Görögországban akkor volt 14 hónapos a kislányunk. Nagyon jól érezte magát ő is és mi is. Itthonról vittem neki üveges kaját , baba vízet és nem volt semmi gondunk sem, igaz h az ottani kajákból nem igazán adtunk neki. Én is főztem mindennap abból evett. Megusztuk mindenféle gond nélkül. Mi 3 éve voltunk nem Jesoloban hanem kicsit lejjebb Velencétől 70 km-re Rosolina Mareban, nagyon drága kint az élelmiszer. Jobban jársz ha innen visztek ami befér az autotokba, vagy pedig most nem jut az eszembe az áruházláncnak a nave de minden nagyobb városban van és ott vásárolsz neki valókat amit tudod h szeret és megeszi.

üdv. 21,5 hós kislány anyukája

2010. márc. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi júliusban megyünk Lignano-ba,szintén apartmanba.Az is ott van Jesolo környékén.Az én babóm is 15 hós lesz.Szerintem ne izgulj,biztos nem lesz gond.Én is viszek üveges kajákat és majd meglátom,hogy addigra miket fog enni.
2010. márc. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nektek is köszi! Még estig van időnk eldönteni, hogy megyünk-e, addig érvényes a rezervációnk. Ja, még egy kérdés: éjjel utaztatok? Hogy bírta a babátok az utat?
2010. márc. 12. 14:37
 8/8 anonim ***** válasza:

Tesómék éjjel mentek odafelé nem volt gond aludt a gyerkőc amikor nem akkor meg elnézte dvd-n a thomas a gőzmozdonyt:)

visszafelé is éjjel jöttek,de akkor nehezebben viselte a kicsi az utat!:)de semmi gond nem volt csak nem aludt annyit!!:)

2010. márc. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!