Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányomat nagyon érdekli a...

Lányomat nagyon érdekli a játékokhoz varrt mosási címke. A Ti babáitokat is?

Figyelt kérdés
6 hónapos babám nagyrészt nem is a játékokkal foglalkozik, hanem a címkével, ami rá van varrva.Akár fél órát is elbíbelődik vele.Nem fura?Pedig nem is színes, és nem is zenél.Még a legnagyobb játékán is megkeresi.Kicsit szomorkás, ha valamelyiken nem találja.
2010. márc. 11. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:
a fiam is imádja a címkéket éppenmost akarok neki varrni ilyen fogdosó címkés kendőcskét. Itt láttam mamazone.hu,de én annyiért nem veszek inkább varrok neki egyet. kivágtam egy csomó ruhából,játékról sok félét és így porobálom meg
2010. márc. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jajj, de jó ötlet!Lehet, hogy nekem is eszkábálnom kéne egyet.Akkor a pihenőszékben jobban ellenne.
2010. márc. 11. 16:38
 3/10 anonim ***** válasza:
minden gyerek imádja őket, ezért is gyártanak már sokan ilyet. de te is egyszerűen csinálhatsz, ha van egy kis kézügyességed, meg esetleg egy varrógéped, vegyél különböző vastagságú ferdepántot, szalagokat, meg egy fél méter plüss anyagot, összevarrod és kész.
2010. márc. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Van varrógépem, és szalagokat is találok itthon.Holnap gyártom a játékokat.Legalább nem kell újakra költeni.
2010. márc. 11. 16:49
 5/10 anonim ***** válasza:

Az én lányom is imádja, mindenen felfedezi, úgyhogy direk nem vágom le egy játékáról sem! :) Olyan elmélyülten tudja babráni, rágcsizni, hogy az nem igaz!

Ti hogy fogjátok nekik elkészíteni azt a cimkéset, amit írtatok? Engem is érdekelne. Köszi:)

2010. márc. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amerikában egy ember meggazdagodott abból, hogy kitalált "címke játékot".Tulajdonképpen egy szivacs labda, ami anyaggal van bevonva és rá van varrva egy csomó címke:)Húgom mesélte, ő is vett a fiának, és nagyon szereti:)De tényleg házi úton is lehet gyártani, bár nekem majd hoz egyet azt mondta :P
2010. márc. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A Tescós holmikon nagyon jó hosszú címkék vannak Régebben vettem a fiamnak pártedlit, sima fehéret. Amikor utazunk autóval mindíg viszek magammal egy párat, mert azt morzsizza és úgy alszik el. Már 18 hónapos.
2010. márc. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a kisfiam kedvence az ikeás hosszú cimke, 7 hónapos, cimkeőrült :)
2010. márc. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk 1 aranyszabály van, amit BE KELL tartani: ajándékokról cinkét illetve ami rajta található játékleírást TILOS leszedni! 1 éves
2010. márc. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

De arik.Érdekes, hogy ez az egyszerű dolog, hogy leköti őket.

Az egyik válaszadónak/kérdezőnek.

Van itthon egy elefántos anyag. Abból szabok ki négyzet alakú kiskendőt, és a szélére címkéket, vagy ruhás szalagot varrok.

2010. márc. 11. 20:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!