Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vágjuk le a haját? Vagy mit...

Vágjuk le a haját? Vagy mit tanácsolnátok? Még csak 4 hós.

Figyelt kérdés
Kisfiamnak,hátul a tarkójáig ér a haja és mindig beizzad, piros a bőre a haja alatt.Látni,h melege van tőle,időnként tiszta víz.
2010. márc. 11. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan vágd le. Ha kisfiú akkor főleg édes lesz rövid hajjal. Én is 4 hó körül vágtam le a lányomnak először, de én nagyon megbántam, mert már nagyon hosszú lenne azóta.
2010. márc. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyen meleg van nálatok télen? De jó nektek! Én is 4 hónaposan vágtam először a haját, de neki a frufruja lógott a szemébe. Szerintem egy pici ollóval, akár a lekerekített végű körömollójával is letudod, csak ne géppel, mert ahhoz még érzékeny a pici fejecskéje. Különben én is gondolkozok rajta, hogy hátul is levágom, mert már olyan lányosan hosszú neki, pedig csak 5 hónapos. Csak legyen egy kicsit jobb idő...
2010. márc. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy a haja miatt van melege? Nincsen túlöltöztetve baba?

Egyébként az unokaöcsém is nagyon izzadós baba. Így elég vékonyan kell öltöztetni. Kicsinek sokszor csak pelenkában lehetett etetni, annyira kiizzadt egy szopi alkalmával.

2010. márc. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
24 fok van itthon a lakásban és egy hosszú ujjú body,melegítő aló,zokni van rajta.
2010. márc. 11. 14:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor szerintem túl van öltöztetve. Ilyen szerelést 20-22 fokig adnék a picire. Nálunk is előfordult, hogy a haja alatt megizzad, de csak szopizás alkalmával, amikor dolgozik a Drága.
2010. márc. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Egyenlőre lejjebb vettem a fűtést :).
2010. márc. 12. 11:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!