Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Néha már nagyon unom a mindenn...

Néha már nagyon unom a mindennapos sétát, mással is előfordul? 18 hónapos a babám.

Figyelt kérdés
Talán nem is a sétát, hanem a környéket. Ugyanazok a kanyarok, utcák, bolt, emberek. Játszótérre csak most kezdünk majd igazán járni, de már most unom az ottani arcokat, pedig csak pár anyukát ismerek felszínesen. Sokszor bemegyünk babakocsival a városba, nagyobb boltokba, meg ha intézni valóm van. Apa sokat dolgozik. Ha kijön a jó idő lehet hogy buszozni fogunk hogy eljussunk távolabbi helyekre, mert az autó a férjemmel van mindig. De addig most néha kimarad a séta (max 2 hétben 1-szer) mert már nem bírom rászánni magam :(
2010. márc. 11. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem megyünk minden nap sétálni. Nem tartozm abba a körbe, akik ezt annyira erőltetik,igen is otthon is el lehet a babát foglalni.

A babám is sokkal jobban viselkedett akkor mindig, amikor ritkábban mentünk, mint amikor minden nap. Lehet hogy furán hangzik, de mintha ő is unta volna már, és nem is beszéélve az öltözködés mizériájáról, amitől már séta előttt mindketten kifáradunk.

2010. márc. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez velem is sokszor igy van.De mindig probáld rászánni magad mert a kicsinek kell a levegö.Most szakad a ho és lehet hogy jobban élveznétek mint abban a sok lucskos idöben.És nyugtatja a babát.Vagyis az enyémeket lehiggasztja.
2010. márc. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudnád,ki mindenkivel van ez így!

Én speckó eljárni más anyukákhoz,nem tudok,nincs időm-2gyerek mellett. Lassan becsavarodok a szürke mindennapoktól! Már annak is örülök, ha a párom reggel nem érkezett fát aprítani,végre valami más meló!Ha a párom épp nem dolgozik, akkor boltba is ő megy,de valahogy így sem tudok kimozdulni. Egyetlen olyan nap van a hónapban, amikor "kimozdulunk" az pedig a nagy bevásárlás.Akkor kocsiba ülünk,és irány Karcag!! Még az sincs,hogy a nagyszülőkhöz elmenjek a lányokkal, csak 1 lakik itt,az is napi szinten jár ide, "segíteni" címszóval.mégha nincs is mit. Ezt is unom.Lassan a depi szélén járok. Ez van. Majd változik ez! Na,ezzel csak azt akartam mondani, hogy nem vagy egyedül!!!!

2010. márc. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

vagy találj ki valamit, amihez nem kell messze menni, gyűjtsetek faleveleket, köveket, egy ekkora baba ezt már élvezi.az én fiam 16 hónapos, nem is marad meg a babakocsiban, mi a homokozóvödörbe teszünk kavicsot, vagy csak motorozgat egy kicsit, bár én szerettem sétálni vele, már letettem róla, viszont minden egyes nap ki kell vinnem, mert megőrül bent, pedig nincs kis házunk, de iszonyat mozgásigénye van, és ahogy előttem írták, az én fiamat is lenyugtatja a levegő, és szükségük is van rá, de emellett nekünk is.

üdv

2010. márc. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretek sétálni itt a környéken mindenki csak bámul... Alig vártam, hogy megtanuljon a kicsim járni azóta az udvaron játszunk. Kavicsokat pakolgat, megnézeget mindent tetszik neki, hogy az udvaron is megérinthet dolgokat. Ma viszont mehetünk sétálni, mert az udvar tiszta hó:(

Én is alig bírom magam rávenni.

2010. márc. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én mindennap más útvonalon megyek, úgy nem olyan unalmas.
2010. márc. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi minden nap megyünk, ha esik ha fúj. Voltunk ma is a hóesésben és voltunk már esőben is pocsolyákba ugrálni. Én nem bírok a lányommal egész nap bent a házban, mert akkor folyamatosan nyűglődik. Kész katasztrófa a napunk. Kell mindkettőnknek a friss levegő. Próbálj ismerkedni anyukákkal, akikkel mehettek együtt sétálni. A gyerekek is ellesznek meg ti is tudtok beszélgetni. Én egyáltalán nem vagyok ismerkedős típus (sőt a férjem szerint antiszociális vagyok) de volt már, hogy akit szimpatikusnak találtam, elhívtam sétálni és jót beszélgettünk.
2010. márc. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!