Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 1 éves, és a körmét...

Kisfiam 1 éves, és a körmét csak úgy tudom levágni a kezéről ha "lefogom". Egyszerűen nem hagyja, ha alszik akkor sem bírom, sose vágtam bele a kis kezébe sem. Meddig tart így, mikor érti meg, hogy muszáj levágni?

Figyelt kérdés
Panelban lakunk, nem tudom mit gondolnak a lakók:)
2010. márc. 11. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Anya öli a gyereket, ezt gondolják, vagy nyúzza:))) később fogja megérteni...én énekelek közben, csak ha nyugodt, akkor vágom a körmét a pelenkázón fekve.
2010. márc. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is énekelek neki, és akkor megnyugszik, a számat nézi, ahogy mozog. Most éppen a Bújj-bújj zöld ágnál tartunk, ez a kedvenc. :) B.
2010. márc. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk párom lefoglalta és akkor gyorsan le tudom vágni neki. 11 hónaposan eljutottunk odáig,hogy bármi féle egyéb segítség és hiszti nélkül simán levágom. Többnyire az a baj,hogy ha néha néha egy kicsit fáj neki akkor egyből ott a rossz emlék és nehéz lesz a dolog.....
2010. márc. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nagyon rossz ötlet, de én bekapcsolom arra a néhány percre a TV-t és bámulja a reklámot. Addig fél perc alatt levágom mind a 20 körmét. Teljesen le van nyűgözve ilyenkor és meg sem mozdul...:) és közben dicsérem, hogy milyen ügyes, hogy nem mozog miközben anya vágja a körmét az éles ollóval..:) 13 hós kisfiú.
2010. márc. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is bekapcsolom neki a tv-t, máskor nem megy, így csak körömvágáskor nézheti. meredten bámulja és én fél perc alatt végzek a körmeivel.

5 hónapos

2010. márc. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A körömvágás nálunk sem kedvelt program. 1 éves kisfiúk, akármilyen mélyen alszanak, felkelnek a körömvágásra. Ha fent vannak, akkor nekem is le kell fognom őket. Pedig a múltkor már a telefonomat is feláldoztam a gyorsabb szabadulás érdekébe, de hiába. A hajmosást is végig ordítják. Én voltam ilyen kicsiként, most visszakaptam :) duplán
2010. márc. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!