Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire taníthatom 10 hós kisfiam...

Mire taníthatom 10 hós kisfiamat? Beszéd, játék. Stb.

Figyelt kérdés
2010. márc. 9. 21:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem ne akard direkt tanítani semmire. Csak figyeld, ahogy magától tanul.
2010. márc. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Bocs! nem kell tanítani???
2010. márc. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A nyomógombos -> hangot kiadó játékokat szerintem ilyenkorra nagyon ügyesen megtanulják már kezelni, de tényleg hagyd, figyeld meg, őt mik érdeklik. A beszédet is megtanulja majd magától, mindenki más időben. Az én babám 10 hósan a dróton vezethető kis golyós játékokért volt oda, és mondott jó pár szót, de egyiket sem tanítottam neki. Amik megragadták, azokat ismételte.
2010. márc. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Na azért ez nem teljesen igaz, hogy nem kell tanítani semmire. 5 hónapos kisfiam már megnyomja a gombot az egyik játékán, mert sokszor megmutattam neki, hogy ott kell megnyomni, és akkor hangot ad. A másik, hogy a pelenkázón a feje mögött van a nedves törlőkendős doboz. Leteszem pelenkázáshoz hanyatt, ő kifordul, és megnyomja a dobozon a gombot, hogy kinyíljon a teteje. Azért ezt is tanítottam neki, szóval amit elmagyarázol neki, többször megmutatod, azt megtanulja. De ha csak úgy él mellettetek a gyerek, az nem nagyon fejleszti a kis agyát...

(B)

2010. márc. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Természetesen kell tanítani,azért is tettem fel a kérdést...Nagyon köszönöm a válaszokat!
2010. márc. 11. 19:30
 6/13 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jó könyv, Anya taníts engem a címe, innen letölthető:

*****

(B)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. márc. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm,de ez nem fizetős?Ezt az oldalt még nem láttam,és nem tudom,hogyan kell letölteni róla!Segítséget kérhetek?
2010. márc. 27. 13:38
 8/13 anonim ***** válasza:
Rákattintasz a linkre, és előjön két "kilométer"-óra. :) A bal oldali alatt a free user feliratra kell kattintani, és valószínűleg vissza fog számolni. A visszaszámolás végén megjelenik a download felirat egy nagy kék körben, arra kattintás, és fájl mentése, majd oké. (B)
2010. márc. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2010. márc. 27. 13:50
 10/13 anonim ***** válasza:
Sikerült? (B)
2010. márc. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!