Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt az oka, hogy koraszülö...

Mi volt az oka, hogy koraszülött lett a babátok?

Figyelt kérdés
Van rá esély,hogy a második baba nem lesz koraszülött?Mondjuk nálam a szülés fertőzés miatt indult meg.Nálatok hogy volt ez?
2010. márc. 9. 12:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nagy veszekedés anyámmal szombat este vasárnap reggel hopp jött a baba ezerrel a világra 6 héttel hamarabb.
2010. márc. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Úristen!Nem is gondoltam,hogy ilyentől is beindulhat a szülés!De ugye nem lett baja a babának?
2010. márc. 9. 12:43
 3/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is felszálló fertőzés,de szerencsére minden rendbe volt a babával is, már 6 éves, okos nagyfiú:-D

Érdekesség: a 24. heti kenetem, tök negativ volt mindenre, 28.héten streptococcus fertözés miatt repedt meg a magzatburok.

2010. márc. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A kislányom 9 hós a 38. héten született
2010. márc. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem is 38. héten jött a fiam, de az még nem koraszülés. Azt hiszem a 37. héttől vissza számít koraszülésnek illetve ha kis súllyal jön a baba.
2010. márc. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Nekem 35. hétre jött a gyönyörűm, volt egy fertőzésem, meg 10 kg ideg sajna. Szerencsére semmi gond nincs.Én is korás vagyok a 2 öcsém rendes időben jött, úgyhogy sztem van esély h a 2. ne legyen koraszülött.
2010. márc. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Lepényleválás miatt 35.héten császároztak,2.szülés 40.hétre történt,de az is császárral.Mindketten jól vannak.
2010. márc. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hétfőn leesetem a lépcsőn (fenékre, tehát a hasamat nem ütöttem meg szerencsére), szerdán elment a nyákdugó, vasárnap elfolyt a magzatvíz. 37 hétre 2500 grammal született a lányom. Egészséges, gyönyörű baba, már 3 hónapos.

Azért szerencsém volt...

2010. márc. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem szerencsére semmi baja nem lett a kincsemnek de anyumnak nem tudtam megbocsájtani.
2010. márc. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
toxémia-fehérjevizelés nagyfokú vizesedés magas vérnyomás(nálam 15 kg víz és 175/105ös vérnyomás amivel császározni kellett!!)35. héten a fogadott orvos nem törődött a tünetekkel 33. hétem orvost váltottam és 5 gyógyszerrel baba keringése sem volt jó szerencsére semmi baja csak már sorvad a súlya azért lett kevés 1980g most 26-án 1 éves lesz de soha nem felejtem el hogy amíg a kórházban voltunk nem lehetett velem a többi anyukánál meg ott volt a baba mindezt a doktor miatt esély van nálam rá hogy ha vállalnánk a 2.-nál is előfordulna a toxémia ez sajnos örökölhető is lehet nem tudják csak találálgatják
2010. márc. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!