Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a fiamra kicsi a Rossmann-o...

Ha a fiamra kicsi a Rossmann-os 3-mas és már 4-est kell neki venni, akkor a DM-esből a 3-mas még jó rá? Úgy hallottam, hogy ez utóbbi nagyobb, mint a Rossmann ugyanolyan méretű pelenkája.

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél egy négyest a dm-esből. Az 7 kg-tól van. Ha nagy lenne, akkor elteszed későbbre. Kárba nem vész.
2010. márc. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Minden pelenka más.

Azt nézd hogy hány kiló van ráírva.

Nálunk pl a liberóból már 5-ös a huggiesből meg 4+os kell.


Pl: a lányom 11 kiló és a huggies pelus a 4-es 8-14kg-os, a 4+os 10-16kg én a 4+osat veszem.

2010. márc. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A rossmanos tényleg kisebb, mint a többi. Hoztak ajándékba 2eset, mert a liberobol is 2eset használtam. Még jó, hogy felbontottam megnézni, mert el is kezdtem használni. Mire elfogyott, már nagyon a határon volt. A libero meg még akkor is jó volt.
2010. márc. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!