Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi van a Humana Baby Fitt 1,...

Mi van a Humana Baby Fitt 1, tápszerrel? Miért hívták vissza a gyártók? Az tény, hogy borzasztóan habzott. Remélem nem lesz baja a babámnak.

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom (anyukám gyógyszerész) azért mert nem oldódott fel rendesen, csomós maradt. Nem lesz semmi baja.
2010. márc. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem is valami ilyesmit mondtak, de én csak azt vettem észre hogy annyira habzik mintha mosogatószer lenne. Anyukám meg is jegyezte, hogy "mi ez a habzós mocsok?"
2010. márc. 8. 15:19
 3/8 anonim ***** válasza:
"OFF" Nemtudom azt nem probaltuk, de az összes humana eleg pocsek szerintem, persze biztos van akinek ez valt be, az en kislanyom kihanyta szo szerint az nem bukas volt...Milupara valtottunk, persze van aki azt szidja nekem bejött.
2010. márc. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mi Milupáról váltottunk Humanára, mert csak ez volt ízesített. Csak ezt hajlandó megenni.
2010. márc. 8. 15:45
 5/8 anonim ***** válasza:

1.vagyok.

Én milupát használok de szerintem az is nagyon habzik.

2010. márc. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi is Milupások vagyunk, de AR tápszeresek és sajnos nagyon habos, de ez nem véletlenül.


Másik babám Humanát is kapott, de attól meg nem tudott kakilni.

2010. márc. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Sziasztok!


A párom felhívta a magyarországi gyártót még januárban, hogy a 3 hónapos babánk nem akarja megenni, mert nagyon habzik és nem jött át az 1-es aventes etetőcumin, ki kellett cserélnünk 2-re. Én a múlt hónapban írtam nekik emailt is. Az írták,hogy a banán granulátum változott benne, amúgy semmi gond vele, de írjam meg a tápszer ellenőrző kódját, majd utánajárnak a panaszomnak. Jelenleg már a második dobozzal vettünk úgy,hogy nem az újfajta formájú volt. Így az etetőcumit is vissza kellett cserélnem a mérőkanállal együtt.Remélem visszaállnak a régebbi tápszer gyártására, mert nem szívesen váltanék tápszert.

2010. márc. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszy a válaszokat!!!
2010. márc. 9. 08:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!