Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 napja kóstoltatom a krumplit...

2 napja kóstoltatom a krumplit, de nagyon utálja! Mit szabad hozzá keverni? 6 hónapos, gyümölcsöt már eszik.

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
bármi gyümölcsöt amit evett már
2010. márc. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Enyém is utálta! Párolt almával megette, később pedig zeller-krumpli-alma volt a nyerő. Én még körtével is el tudnám képzelni.
2010. márc. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kislányom csak úgy eszi meg,ha körtét és almát keverek bele.
2010. márc. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én krumplit abszulut de nem főzök,mert csak egy ici-pici is belekerül az ennijébe,már nem eszi meg. Én rízst,rizskrémet adok krumpli helyett.
2010. márc. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az eddigi gyümölcsökkel, vagy egy kis répával.

Kislányom mindent répával szeretett:)

2010. márc. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Spenótot,sárgarépát,karfiolt,gesztenyét,paradicsomot,brokkolit,zöldborsót,sütőtököt.Én ezt mind adom krumplival.Magában nem eszi meg de keverten imádja.Most 7,5 hós
2010. márc. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!