Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fogja babám megenni azt...

Mikor fogja babám megenni azt a mennyiséget a mi ételeinkből mint amit a darabos ételeiből?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 17 hós babám a darált-darabos ételekből megeszik 250-280 grammot, viszont ha elé teszek falatkákat, vagy a mi ebédünket, akkor abból csak pár falatot nyel le, és már nem kell több neki.
2010. márc. 8. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
igaz mi még csak egy évesek leszünk de ugyanez,nem tudom mit lehetne vele csinálni csak azért írtam hogy tudd nem vagy egyedül amúgy kíváncsi vagyok én is a válszokra bocsi az offért
2010. márc. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16 hónapos a fiam, ugyanugy a pépesitett főzik, gyümik, tejpépek a kajái, meg reggel-este tápi, amit ő kiegészit azzal, hogy a reggeli tápiból kevesebbet eszik és csipked a reggelimből: kis tojás, kenyér, kifli, májkrémes, virsli, felvágott , meg is eszi a joghurtomat is nagyrészt. Ebéd a főzije, utána csipked az enyémből, vagy nem. Uzsi: gyűmölcs tejpéppel vagy sinlaccal, keksszel, ilyesmi, utána rág pogit, ropit, ezt-azt. Este gyümis főzi, megint rág a vacsimból, majd 240 tápival lefekszik. Mi is itt tartunk. Gyanitom, hogy egyszer csak átáll és kész.
2010. márc. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
19 hós a lányom és kb oylan fél éve azt eszi amit mi, és anniyt amit mi ,azóta evésnél már3 főre teritek és neki is kiszedem a rendes adagot.
2010. márc. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
előző vagyok a 19hós lány anyukája. Nálunk ébredéskor tej 3dl, utána reggeli, bundáskenyér, rántotta, szendvics...ilyesmi, séta közben egy kifli vagy rudi, ebéd rendes ebéd amit mi eszünk, mikor mi,hát szóval értitek amit egy család eszik, alvás után megint főttkaja, utána séta kötben megint valami,gofri avgy ilyesmi, közben itthon kuki vagy gyümi vagy nápolyi..este velünk vacsizik majd fürdés után 3dl tej.
2010. márc. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!