Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az baj, ha én nem főzök a...

Az baj, ha én nem főzök a babámnak, hanem a korának megfelelő üveges bébiételekkel etetem?

Figyelt kérdés
Természetesen amiből nincsen üveges bébiétel abból házit adok neki,de a főzelékek tübbsége pl üveges...
2010. márc. 8. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
bajnak nem baj, de szerintem sokkal egészségesebb, amit Te főzöl, és jobban hozzászokik az otthoni ízekhez.
2010. márc. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baj,sőt!

A fiam egy időben nem ette meg,amit én főztem,de az üveges halas-joghurtos kaját benyomta!:)

Kis Töki a túrógombócomat bezzeg kiköpte!:)

20 hónapos nagyfiú anyukája

2010. márc. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi is adunk üveges ételt a törpinek. De amit lehet főzünk neki vagy készítünk. Almát turmixolunk kekszel, banánt, krumplit, répát. Lassacskán szokik hozzá a házi ízekhez. Nem tudom baj-e az üveges kaja de a házi olcsóbb és mégiscsak friss. Üdv
2010. márc. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az én babám csak az üvegest ette meg 11 hónapos koráig. Aztán rájött, hogy azoknak se ízük se bűzük, és rákapott a mi kajánkra :)

Viszont gyümiből még mindig az üvegest eszi.

Engem nem zavar, én úgy vagyok vele, hogy mindegy mit, csak valamit egyen. Majd leszokik róla előbb-utóbb, most 15 hónapos.

2010. márc. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Próbáltam főzni neki,de a főzelékek többségét nem eszi meg. É megvallom nem is tudtam olyan változatos lenni sokszor mint az üvegesek.

Joghurt,gyümölcs mindig van itthon...

2010. márc. 8. 12:24
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem bajnak nem baj, ha kizárólag azt eszik. Csak nektek húzós anyagilag. Mennyi idős?

Én mindig tartok itthon, ha van valami jó akció, feltankolok, szeretek "biztonságban" lenni. És van olyan, amit olyan áron tudtam megszerezni, hogy azért nem állok neki pepecselni! De a favorit nálunk a 4 hónaposoknak való Univeres vegyesfőzelék + rizspehely. Ha nagy a galiba, vagy nem nagyon akar enni 13 hónapos kislányom, arra mindig biztonsággal számíthatok, hogy jóízűen megeszi. Pedig sok mindent eszik a mienkből is!

2010. márc. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szinte csak üvegest adok a babámnak, mert nem tudnék olyan változatosan főzni, és télen a nyári gyümik is az üvegben vannak.

Nagyon szereti a babám!

1 éves kora után főzni fogok többnyire.

2010. márc. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Még most csak 10 hós. Elég kiábrándító volt,hogy amikor főztem neki nem kellett,kiköpte, aztán meg már a feját is elfordította.

Sajnos tényleg elég drágák,de az nem számít csak egyen rendesen.

Néha eszik olyat is amit mi eszünk, ha neki való is van benne...de azért inkább üvegeset eszik + tejpépeket, + tápszert reggel meg este.

2010. márc. 8. 13:12
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is sokáig úgy volt, hogy hiába csináltam meg a legjobb, legfinomabb anyagokból, ha evett is, csak max a felét, mintha üvegeset evett volna. Nem baj, ha ezzel eteted, de szerintem fontos, hogy a tieteket is kóstolgassa, szokja a házi kosztot is. Esetleg egy picit adsz ebből-abból, és a főfogás lehet üveges.
2010. márc. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én csak üvegeset adok és adtam, és mikor nagyobb, akkor kap a tányérról is, amit már szabad neki.

3 gyerek, egyiknek sincs gond az étkezésével és soha nem is volt, kis sáskák :-)

2010. márc. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!