Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha leesik a baba köldökcsonkja...

Ha leesik a baba köldökcsonkja, utána még kell valamivel ápolni?

Figyelt kérdés
Ugy nézem, ma le fog esni.Kicsit mintha váladékozna, mert barna folt van ott a baba bodyján.Ez normális?Ha leesett, ugyanúgy hintőporozhatom?Köszönöm a segítségeteket!
2010. márc. 8. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Alkohollal kell még utána pár napig fertőtleníteni,

7 hós kislány anyucija:)

2010. márc. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kell ápolni, egészen addig amíg be nem gyógyul, magyarul, amíg egyáltalán nem váladékozik. Minden tisztábatételkor alkoholos fülpiszkálóval meg kell tisztítani, ezzel jól kitudod tisztítani. Már nem kell hintőpor, az csak beleragad! És fürdetéskor ne érje víz!
2010. márc. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az nem baj, ha pár napig még picit váladékozik. miután leesett, én még pár napig kamillás vattával vagy ha még van neked alkohol, picit átkentem és hintőporoztam.

2010. márc. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi is picit hintőporoztuk alkoholos tisztítás után. De nem sokáig kellett, úgyis meglátod majd, hogy mikor nem váladékozik már. (B)
2010. márc. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltatok:)

Jó babázást mindenkinek:)

2010. márc. 8. 09:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!