Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tortát csináltassak az...

Milyen tortát csináltassak az 1 szülinapjára a kislányomnak?

Figyelt kérdés
Igazából nagyon még egyikből sem ehet, de szeretnék valami nagyon szépet! Igazából nagyon tetszik egy marcipánnal bevont torta, fényképről lettam, de abba nem tud "beletúrni"!
2010. márc. 7. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!MI csokisat csináltattunk,középen micimacis ostyaképpel,és persze gyertyával.
2010. márc. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sya a helyedbe vmi nagyon szépet választanék hiszen csak az elsö sznapja lessz amugy az én kisfiamnak is most lessz kedden sznapja és neki utostortát rendeltem sztem katicabogarast vagy vmi barbies tortát válassz
2010. márc. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom én a marcipános tortáktól vhgy viszolygok.Talán mert cukrász vagyok és tudom mi hogy készül:)

Az én lányom holnap után lesz egy éves.Én túró tortát csinálok neki.

2010. márc. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi csináltattunk neki egy kis méretű trüffeltortát, hogy legyen mibe beletúrnia, és egy nagy gyümölcstortát, joghurttal, hogy legyen mit enni a vendégeknek is. Ja, és volt egy Süsü marcipánja is amit meg is csócsált, mert akkoriban az volt a kedvenc mesehőse. :)


Mindkét tortából evett, nekem csak az volt a kikötésem, hogy igényes cukrászdából legyen a torta, és lehetőleg adalékoktól mentes legyen. Semmi baja nem lett tőlük, nagyon tetszett neki az egész buli! :)


Jövő héten lesz a fiam második szülinapja, és idén valami csokisat és verdásat kap majd!


A lánykának boldog szülinapot! :)

2010. márc. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi tejszínest csináltatunk.Senki nem evett belőle de jó muri volt mert abba aztán lehetett turizni:))Még a füle is tejszínes volt,de még az enyém is:)
2010. márc. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az enyém holnap lesz 1 éves, tegnap volt az ünneplés, főzött csokitortát rendeltünk.
2010. márc. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én túrótortát csináltattam, de nyugodtan adhatsz neki már másmilyet is, semmi baja nem lesz tőle.
2010. márc. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!