Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kezeljem 16 hónapos...

Hogyan kezeljem 16 hónapos kislányom dühkitöréseit?

Figyelt kérdés
Ha valami nem úgy van ahogy ö gondolja ökölbe szoritja kezeit és beleharap bármibe ami a közelében van.
2010. márc. 7. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Lányom egy éves, ha valamit nem engedek meg neki, odajön és belémrúg. Ha formabedobózunk és másodszorra sem sikerül neki beletenni az ötszöges formát, akkor vagy eldobja vagy hozzám vágja. Nem tudom mit csinálhatnék,tanácstalan vagyok én is, úgyhogy érdeklődve várom a válaszokat veled együtt. :o)
2010. márc. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Engem meg meg szokott ütni a lányom. (most 20 hós) Egyszerűen azt csinálom, hogy felkapom és átviszem a nappaliba v. a hálóba (szóval egy másik helyiségbe) és leültetem és nagyon komoly, szigorú hangon elmondom neki, hogy nem szabad, így nem játszunk, bla-bla és nem engedem elrohanni amíg meg nem nyugszik. Általában bejön, utána ugyanolyan vigyorgós.
2010. márc. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!