Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kicsit korai kérdés, de ha...

Kicsit korai kérdés, de ha tudtok tanácsod adni, írnátok?

Figyelt kérdés
7 hónapos a lányom, eléggé rossz alvó sajnos, 2-3 óra felé alszik másfél órát, ezt is csak babakocsiban az erkélyen. Ha az ágyában van, hamar felébred, a kocsiban viszont jókat alszik a levegőn. Nyáron hogyan tudom ezt megoldani, hogy babakocsiban aludjon? Azért kérdezem, mert olyan fekvésű a lakás, ( panel ), hogy pont 2-3 felé ér ide a nap, és borzalmasan meleg van, hogyan hagyjam kint szegényt a tűző napon? Persze, felhúzom neki a babakocsi tetejét, de elég az? Vagy altassam el majd kint és hozzam be utána?
2010. márc. 6. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
na hagyd kint semmiképp.
2010. márc. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem addig még változni fognak a szokásai. Ha mégsem akkor megcsinálhatod azt is, hogy nem teszed ki az erkélyre csak az ajtóba és kinyitod az ajtót. Persze arra majd figyelj, hogy huzatba ne legyen.
2010. márc. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha veszel textil pelus anyagú kifogót, ami tényleg nagy, azt bevizezed és úgy teszed a babakocsira, akkor az sokat hűt. Amikor nyáron sokat sétáltunk, mert dolgom volt én is ezt csináltam és nem volt gond, csa néha újra kell vizezni. Ezt úgy oldottam meg, hogy olyan spriccelővel, amivel a szobanövényeket fújkálom vízzel, abból lefújtam ezt az anyagot, kb 20 percenként, ha nagyon tűzött a nap
2010. márc. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!