Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elvinnétek úszni? 6 hós babám...

Elvinnétek úszni? 6 hós babám napok óta szörcsög. Jókedvű, nincs láza, nem köhög, jó az étvágya. A dokinéni azt mondta minden rendben vele és lehet a fogzás miatt van a szörcsi (én nem látok semmit az ínyén. ) nyugodtan mehet úszni. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 6. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:

szia,


szerintem nyugodtan elviheted!! ha a dokinéni is rábólintott, akkor meg főleg!! :)


Ági

2010. márc. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem meg ne vidd. Ha nincs is mas baja, akkor is lehet egy kis nathatol a szorcsoges es akkor az a paras, vizes kornyezet egyaltalan nem tesz jot neki. Arrol nem beszelve, ha esetleg virusos a tobbi baba is megfertozodhet. Szerintem kibirtok nehany napot, mig tunetmentes lesz, nem?

Udv!

8 honapos kisfiu anyukaja

2010. márc. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi a válaszokat! Most úgy tűnik jobban van a Drágám, nem szörcsög a reggeli orrporszívózás óta! Meglátom milyen lesz az éjszaka, aztán reggel döntünk az ügyben! :)
2010. márc. 6. 15:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!