Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet, hogy kezdődik a fogzási...

Lehet, hogy kezdődik a fogzási időszak?

Figyelt kérdés

15 hetes a babám, és ma kifejezetten sokat, és keservesen sírt. Már minden lehetséges okot kizártam, a hasa már nem fáj. Viszont pár napja piros a popsija, amit sudokrémmel már kenegetek, itt olvastam, hogy ez is lehet a fogzástól.

Csak anyatejes, de már egy pár napja a cicin is nyűglődik, van, hogy ott is elkezd sírni de nagyon.

Létezik, hogy ilyen picin már a foga fáj? Úgy sajnálom szegénykémet, közben meg megsüketülök, ha ölben van és sír... de a könnye is patakokban folyik... :o( (Most a párom próbálja altatni, jó lesz az éjszakánk) Van itthon dentinox gélünk, érdemes lenne holnap vennem viburcolt?


2010. márc. 5. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Az alapján amiket leírtál simán lehet hogy jön a foga. Az én kissebbik fiamnak 3 és fél hónapos korában jött ki az első két foga. Nálunk egyébként a chamomilla vált be a legjobban a fogzásnál, de ezt majd ki kell tapasztalnod hogy nálatok mi lesz jó.
2010. márc. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Simán lehet egyszerűen csak a mai fantasztikus időjárás. Erős szél egész nap és hózápor délután, legalábbis felénk ez volt. 13 hónapos lányom egész nap csak cirkuszolt. Tegnap is.
2010. márc. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én babám 16 hetes és detto ugyanezek voltak a problémák nekem is a párom altatta el.Mitől lehet nem tudom,de ezek szerint nem vagyunk egyedül.Bocs,hogy nem a kérdésedre válaszoltam.
2010. márc. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Bocsi, de megnyugodtam, hogy nem vagyunk egyedül... Éjjel kétszer kelt sírva, pedig már egy ideje belőtte a fél6-os kelést. Szintén a párom altatta el, mert én hisztinek véltem ezt már, és sajnos eléggé álmos voltam, hogy türelmetlen legyek.

Viszont ma napközben, mint akinek semmi baja nem volt, nem is lesz, egy angyal volt (eddig). Igaz, itt voltak a nagyszülők, most mentek el, dehát egy hangja nem volt, csak mikr dumált meg kacarászott...

Úgyhogy egy kicsit megnyugodtam, hogy lehet, mégsem a foga, hanem tényleg ez a csúcsszuper idő. Kedves Utolsó! Remélem nektek is nyugodt hétvégétek van/lesz!

2010. márc. 6. 16:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Szombatra neki sem volt már semmi baja,de hétfőn ismételtünk és akkor néztük,hogy az alsó foga egy pici pöttyben kint van :)
2010. márc. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!