Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mikor tudok majd...

Szerintetek mikor tudok majd kivaltani egy tapszeres etkezest a kisfiamnal? Reszletesen lent.

Figyelt kérdés
5 honapos mult, 4 honapos kora ota kap gyumolcsot(alma-barack), most egy hete pedig mar fozeleket(cekla,sutotok,krumpli+gyumi).A bajom csak az, hogy hiaba adom ezeket neki,ugyanannyi tapszert igenyel a gyumi es a fozelek utan is,mint egyebkent a normal adagja (190-200ml).Pedig a fozelekbol is megeszik 120ml-t, a gyumobol tobbet.A gyumolcs utan meg megertem, hogy ugyanugy "lecsuszik" a tápi, de a taplalobb fozelek utan is siman elfogy a 190ml tapszer.Hogy lesz ez akkor??Pedig nem kover baba (6850g)de nagyon telhetetlen.Egyebkent 4 órankent eszik, a gyumit de., a fozeleket du.kapja kozvetlennul a tapszer elott.
2010. márc. 5. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó evőkéje van, örülj neki:) De be kellene iktatni ilyenkor már a vizet, vagy a teát. Próbáld főzi után valamelyikkel megkinálni, lehet nem is éhes utána, csak szomjas.
2010. márc. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia. Én úgy tudom, hogy a gyümölcsöt két étkezés között kell adni, és az igazán nem telíti el a babát, csak nasiféle. Szerintem még 1-3 hét lehet max míg kiváltasz egy etetést a főzelékkel. Csak lassan, fokozatosan, amíg igényli a tápszert a főzelék után, én addig adnám még. Viszont ha sokat eszik a főzelékből akkor kicsit kevesebb tápszert.
2010. márc. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Uzsira a gyümölcshöz próbálj babakekszet reszelni talán úgy táplálóbb.
2010. márc. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen, és kis vizet a főzelék után, és tápszer előtt.
2010. márc. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A gyümi magában nem elég tápláló, 2 kajcsi kööztt inkább nasi. Ha táplálóbbat akarsz akkor adj hozzá babakekszet vagy Sinlacot, úgy tudod kiváltani, 4 órát nem bír ki csak gyümivel. A főzi után meg adj vizet vagy teát, mert szomjas. Lehet, hogy így sikerülni fog, de a lényeg a fokozatosság.
2010. márc. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!