Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A környezetetekben mi az a...

A környezetetekben mi az a név, ami szerintetek a ledurvább? Amin a legnagyobbat néztetek, mikor meghallottátok?

Figyelt kérdés
Irhattok többet is. Nekem: Életke
2015. júl. 9. 09:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
hát,nekem már a Farkas,meg a Piroska is kiveri a biztositékot(lehet a sorrenden módositani :-) )-de a Madonnától dobtam egy hátast
2015. júl. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nekem is van Farkas ismerősöm, de én totál megszoktam már. :)


Nekem a legdurvább a Zsüliett, és az Emrencia. Bár mindkét lányt nagyon szeretem, de a nevüket nem tudom hova tenni.


Itt hallottam és igen, anyakönyvezhető, utánanéztem. Bár nincs ilyen ismerősöm. Vérbulcsú. Rosszul vagyok tőle. :)

2015. júl. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Evódia, Geminián, Eperke, Zerind, Zsáklin szintén, de már felnőtt.
2015. júl. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

hát van egy pár


1 éves kor alatt: Borostyán, Hadúr, Ájrin, Árven

6 év alattiak: Iliász, Mályva, Tündér, Aladdin

többiek: Bogárka, Vitális, Ciklámen

2015. júl. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Boáz és Zengő. Egyikük már felnőtt, a kislány nevét pedig a játszótéren hallottan. Brr.
2015. júl. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az én kedvencem a Béjonszé. Mármint így leírva, mivel a külföldi neveket a magyar kiejtés szerint kell anyakönyvezni.
2015. júl. 10. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!