Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik oldalon találok olyan...

Melyik oldalon találok olyan babaszépségversenyt ahol szakmai zsüri dönt?

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 21:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
Hááát...ez engem is érdekelne,mert ahol a kapott szavazatok alapján döntenek,az nagyon nem jó! Már olyat is láttam,hogy az anyuka hírdetést adott fel,hogy itt és itt találják a gyerekéről a képet,szavazzanak rá...Azért ez durva!!!
2010. márc. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%
nemtudom,de elég elfogult anyuka lehetsz ha pici babádat szépségversenyre hordod.nyugodtan lepontozhatsz,nemérdekel.szerintem egy babának nyugalom kell,nem az hogy a szülei így keressen pénzt
2010. márc. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Egyetértek az előzővel.
2010. márc. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom a választ sajnos, de engem is érdekelne...és nem azért mert ezzel szeretnék pénzt keresni, és nem is azért mert nagyon elfogult vagyok. Egész egyszerűen büszke vagyok az én kislányomra. Nem hinném hogy bűn lenne ilyen dolgot kipróbálni, hiszen akkor nem is szerveznének ilyen versenyeket.
2010. márc. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%

Én is büszke vagyok a gyerekemre és szerintem meg az enyém a legszebb baba.De....

Sosem teszem a képét se babaszépségversenyre és nem is iratom be ilyen versenyre.

2010. márc. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
De ha valakit érdekel a babszépségverseny, és azt szeretné, hogy az ő babáját sokan lássák, az nektek miért baj, miért fáj? Ha nem tudsz neki válaszolni, akkor minek írsz? Miért kell tök fölöslegesen megbántani a másikat?
2010. márc. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%

Off lesz, de engem is érdekelne.

Ezekkel a babaszépségversenyekkel u.az a "gond", mint a rajzversenyekkel, stb., ahol az számít, hogy hány embert tudsz begyűjteni, hogy a gyerekedre szavazzon.

A múltkor egy apuka állított meg az utcán, (a kicsimmel voltam), h a medvesajt.hu-n szavazzak már a gyerekei rajzaira. És mondta a nevüket (!). Megjegyeztem és szavaztam is :)) De én nem az a típus vagyok, aki leszólongatja az embereket.

2010. márc. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
Egyetértek a második és harmadik válaszolóval, de 22:11-el is, mivel nem az volt a kérdés, hogy kinek mi a véleménye arról, hogy babaszépségversenyre menjen a gyermek....
2010. márc. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
22.11-es vagyok. Hát ez az. Megmondom őszintén én sem vinném ilyen versenyre, de engem nem zavar, ha mást ez érdekel, és ha tudnék ilyenről, meg is adnám az elérhetőséget. Az zavar, hogy sokan nekiesnek a kérdezőnek, nem leírják normálisan a véleményüket, hanem kifejezetten gorombán beszólnak.
2010. márc. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
attól,hogy én nem tartom normálisnak azt,hogy egy ember pénzért mutogatja a gyerekét,nemkell lepontozni...21:45-ös voltam
2010. márc. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!