Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam csak 30 ml. Anyatejet...

Kisfiam csak 30 ml. Anyatejet tudott szopizni, a tápszer nem kell neki. Most akarom a srépát bevezetni, adhatom neki egyből most szopás után vagy várjak még vele egy kis időt?

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kisfiad?
2010. márc. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ma 15 hetes.
2010. márc. 2. 11:39
 3/6 A kérdező kommentje:

És lenne még egy kérdésem.

CSak azért itt kérdezem mert nem enged mégegyet feltenni.

Kiviszitek ebben a szélben sétálni a babátokat?

Lenne egy 1 órás sétánk.Bemennénk kenyérért.Szerintetek lehet ettől babja a kicsinek?

2010. márc. 2. 11:41
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nehogy adj neki mást, mint anyatejet! Nagyon korai! Talán csak nem volt éhes. Szoptasd mindig igény szerint, méregetni fölösleges. Én sem mértem soha a babámat, mégis gyönyörűen fejlődött.

A mérlegelés arra való, hogy idegesítse az anyukát. De 15 hetes babának nincs az az indok, amiért szabadna mást adni, mint anyatejet vagy tápszert.

Tedd mellre kicsit később, meglátod, fog ő enni, ne aggódj!

2010. márc. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: öltöztesd fel jól, a babakocsiban vagy a hordozókendőben nem éri a szél, nyugodtan sétáljatok! Semmi baja nem lesz, sőt, a jó levegő talán az étvágyát is meghozza. Szép napot nektek!
2010. márc. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod!!!
2010. márc. 2. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!