Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kóstoltattatok már meg...

Mit kóstoltattatok már meg hónapos babáitokkal? Egy nap mondjuk 2x is adtok babátoknak ugyanabból, vagy most még csak 1x adjak neki?

Figyelt kérdés
mi már az almát, sütőtököt, répát, krumplit kóstoltuk, ezeket keverve is, és az érdekelne, hogy még mit kóstoltathatok vele!
2010. márc. 2. 11:09
 1/5 A kérdező kommentje:
lemaradt, hogy 5hónapos babákkal :-)
2010. márc. 2. 11:10
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Őszibarack, imádja. Kész babakaják sokfajta, hús nélkül. Tejpépek, milupa.
2010. márc. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
barack, cékla, meggy, gluténmentes gabonafélék pl. rizspehely, kukoricapehely, kölespehely
2010. márc. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Almát és répát kóstoltattam eddig a kora délutáni szopizás után, de nem nagyon akar összejönni: mindig kitolja a kis nyelvével. Aztán az esti cicizés előtt néha tejpépet. Nektek is nehezen mennek a legelső falatok?
2010. márc. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

szerencsére elég jól vettük az első akadályokat, nagyon kis ügyesen eszik, de ahogy észrevettem rajta, nagyon hangulatfüggő, hogy mit eszik meg!

tegnap nem ment neki az őszi-alma-banán, ma meg odavolt érte! a sima almát hol megeszi, hol öklendezik tőle...

szóval még ki kell tapasztalnom!

még tejpépet nem kóstolt, szerintem az lesz majd a következő

2010. márc. 9. 11:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!