Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kis mell=kevés (kevesebb) tej?

Kis mell=kevés (kevesebb) tej?

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 18:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
nem. ;)
2010. márc. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Semmi köze nincs hozzá! Anyukámnak óriási melle van, mégis csak 2 hétig volt teje, és tesómat is csak 2 hónapig tudta szoptatni. Viszont ismerek olyat, akinek kicsi, és 1 évig szoptatott.
2010. márc. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyáltalán nem. A mellmérettől nem függ, csak a mirigyállománytól. Lehet óriási melled, ha nincs elegendő tejtermelő mirigy, nem lesz tejed, és lehet akármilyen kicsi, ha a mirigyállomány rendben van, akkor szoptathatsz jó sokáig. Ismerek személyesen ilyet is, olyat is.

ҝ

2010. márc. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
70/B-s mellel 8 hónapja szoptatok:))
2010. márc. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
70/b-s mellel szoptattam az első babámat 2 évig, utána megnőttek a melleim, "keményen"75/c-re. Már a 4. babát szoptatom, a nagyok szintén 2 évig szopiztak, a pici meg 18 hónapja. Soha nem kellett pótolnom egy kortyot sem, sőt a 3. babánál még eladni is tudtam a lefejt tejből... Szóval semmi köze a mell méretéhez annak, hogy valaki tud-e szoptatni vagy sem. Függ a mirigyállománytól is meg attól is, hogy elhiszed-e, hogy elég lesz a babádnak a tej.
2010. márc. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tényleg kis mellem van, most fejeztem be a 13 hónapos ikrek szoptatását. 7 hónapig csak azt kaptak...
2010. márc. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Jaj nekem mindig mondták hogy majd biztos jó sok tejem lesz (nagy mellem van) aztán a fiamnál is nagyon kellett küzdjünk h elég legyen neki (nem akartam tápszerezni) de végül 5 hós koráig elég volt neki, igaz volt hogy 12 szer szoptattam egy nap, és végül 1 éves koráig szopizott igény szerint.

A lányom most 5 hós, eddig bírtam tejjel szerencsére, remélem még egy hót kihúzzuk.

A barátnőmnek meg szinte alig van cicije és mindkét gyereket úgy szoptatta mint a csuda, 7 hós korukig csak anyatejesek voltak, sőt még tandem szoptatott is.

2010. márc. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz, nekem is kicsik 75/B és 22 hónapig szoptattam.
2010. márc. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nincs összefüggés. Nekem nem nem a legkisebb a mellem, és nem tudtam szoptatni csak 3 hétig, sajnos.
2010. márc. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nincs összefüggés. 90/C-s didikkel 3,5 hónapig tudtam szoptatni a kisfiam.:(((( Ráadásul a formája sem a régi. :(
2010. márc. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!