Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyszerűen nem jön össze,...

Egyszerűen nem jön össze, hogy sétáljunk, nem baj?

Figyelt kérdés
2 óránként szopizik, mire végzünk, több mint fél óra, akkor még fél óráig nem akarom öltöztetni, nehogy visszabukja. Aztán már semmi kedvem felébreszteni, felöltöztetni. Minden nap kellene sétálnunk? 4 hetesek vagyunk. Ha alszik, akkor tudok enni, inni, wc, stb. olyan kevés az időm.
2010. febr. 27. 18:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
valahogy levegő érje, fontos. Nyiss ablakot legalább rá és jól takard be.
2010. febr. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hány órakor vihetem le legkésőbb? Sétálni is rendszeresen kellene, ugye? Mindig ugyan abban az időben?
2010. febr. 27. 18:50
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan vidd ki. A jó levegőn úgyis be fog kábulni és később fog enni. Ez abból a szempontból is jó, h 1. alszik,2. nem fog sűrűn enni és így el tudod kerülni a pocakfájást. Mert ha ráeszik a még meg nem emésztett tejcire, akkor fájni fog a hasa. És hidd el, én átéltem (mondjuk mi nem ettük két óránként, tehát nem ezért fájt a pocakja a kisfiamnak), de nagyon rossz h csak sír, és nem tudsz rajta igazán segíteni. Jobb megelőzni. És az immunrendszerét is csak erősíti a friss levegő. Úgyh hajrá.
2010. febr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sétához nem kell rendszeresség.Most már jön a jó idő, leviheted késő délután is akár.De hűvösebb idöben is, jól betakarod és mehettek csavarogni.Csak ködös időben ne vidd még. Egyébként még pici, úgyhogy elég ha 2 naponta elmentek, és ha már jobb idők lesznek, mehettek minden nap.
2010. febr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani, de egy kicsit szervezd át a napotokat. Pl öltözz fel szopi előtt, a baba holmiját rakd oda, készítsd elő a babakocsit, stb, szóval mindent ami kell a sétához. Végeztek a szopival, babára rá az overáll, rád a kabát, és indulhattok. De ha fél óra múlva indultok az se baj. Séta közben nem lesz éhes a baba, ha nem értek haza pont 2 óra múlva, akkor sincs semmi. Általában elalszanak a babakocsiban.

De ha 1 óra múlva is indultok, a köv kajáig még van 1 óra. Annyi séta bőven elég.

Hidd el, sőt ahogy olvasom soraid, neked kifejezetten jót tenne, és nem mellesleg a babábnak is. Ne lustulj el, mert egyre rosszabb lesz, és 2 hónap múlva be fogsz csavarodni a 4 fal között. (tényleg nem bántani akarlak, jót akarok neked)

Találd ki, hogy pl a délelőtti szopi után lementek, és csináld úgy minden nap. A babádnak is szüksége van napirendre és neked is!

Remélem tudtam segíteni.

2010. febr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Már én is gondoltam a délelőtti sétára, csak éjszaka 2-3 óránként szopizik, reggel mint a mosott rongy olyan vagyok, ezért vissza szoktam aludni reggel egy kicsit 2 szopi között, ha épp hagyja. Nem kell mondanom, hogy az energiám a béka segge alatt van.

A múltkor mentünk a dokihoz, nem kell mondanom, hogy végig sírta az öltözködést. Előtte az erkélyen levegőztettem, 5 perc után el kezdett sírni, talán ezért is tartok a sétáktól, nehogy nagyon rázendítsen az utcán.

2010. febr. 27. 22:14
 7/11 anonim ***** válasza:

21,59 vagyok.

Ez csak a kezdő anyukák rémálma, hogy rázendít a baba az utcán. Én is mindig ettől féltem. Most már nem érdekel, ki mit gondol, ha nyűgje van a babámnak, gyorsan hazasietünk.

Ha délelőtt pihensz, menjetek le délben, akár fél órára. Hidd el, tényleg jót fog tenni, főleg hogy nyakunkon a tavasz :)

2010. febr. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

hali a 21.59 sel nagyon egyet értek . Kell a babának a rendszer és meglátod neked is jót fog tenni ha szép időben sétálsz egyet feltöltődsz. Tudom hogy fárasztó pici babával de kell a friss levegő mind kettőtöknek.

Egy 13 hós kislány édesanyja vagyok . Mosok főzök takarítok meg mindent amit kell . és napi 1-15 órát kint vagyunk kivéve ha esik. Még hó esésben is . Ja 1x volt csak beteg mielőtt itt sokat bekapnának érte.

2010. febr. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
22 34 vagyok napi 1-1.5 órát bocsi
2010. febr. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jön a tavasz, és vele együtt a jó idő, a baba meg egyre nagyobb lesz, így szerintem ez a dolog magától ki fog alakulni, te is inkább kivágysz majd a friss levegőre, a babád sem örökké fog kétóránként enni, ezen kívül ha meleg van, akkor már nem kell az öltözködési ceremóniát sem végigcsinálni, nem kell annyi ruhát felvenni sem neked, sem neki, csak berakod a babakocsiba és mentek. Jó lesz mindkettőtöknek, hidd el:)
2010. febr. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!