Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Lenyelt egy...

Mit tegyek? Lenyelt egy kavicsot ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
kisfiam lenyelt egy kis kavicsot!10 hónapos nem tudom mikor nyelte le mert ma reggel kakálta kiAz eggyik virág aljában voltak de nem tudom hogy szedte ki őket vagy mikor és mennyit ehetett meg eggyet kakált ki ez a lényeg most!Vigyem orvoshoz?
2010. febr. 26. 12:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%
Ha már kisz@rta akkor sztem nem kell inni orvoshoz. Csak ha hányna,nem enne,vagy rosszul lenne.
2010. febr. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azta de kultúráltan tud válaszolni, ez az asszony vagy ember.Szerintem nem lesz gond belőle.
2010. febr. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz gond,ne aggódj!A fiam homokot evett folyton,lányom még egy meztelen csigát is lenyelt:)Ha nem jött volna ki akkor vinni kellett volna de így....:)
2010. febr. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vidd el orvoshoz vagy legalább hivd fel a dokit hogy nem lesz-e esetleg gond belőle!!
2010. febr. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

De nem tudom hogy ezt az eggyet nyelte e le?Vagy esetleg mégeggyet...Ha tudnám melyik nap nyelhette le akor azt is tudnám kivel volt éppen!Mert hét elég zsufi volt igy a család vigyázott rá!mindenesetre köszi a válaszokat!

Szarni meg az állatok szoktak felénk!

2010. febr. 26. 12:12
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Meztelen csigát??? Úristen!!! Akkor lélekben készüljek fel én is ilyenekre? :-)))
2010. febr. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ha eddig nem volt tőle baja, akkor már nem is lesz. ha véletlenül többet is megevett, ugyanígy ki fognak jönni, mit ez a mostani. Lesz ennél még rosszabb is, készülj rá fel :))) Ha el is vinnéd orvoshoz, max. megnéznék uh-n és azt mondanák, hogy várd meg míg kijön magától...
2010. febr. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a macska alom köve a menő. Néha talál egy-egy darabot és akárhogy sietek, lenyeli.

Most 14 hónapos. Remélem én is, hogy nem lesz baj.

2010. febr. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó ! Nálunk is van macska, meg alom, és én ettől nagyon félek, a macskaürülék miatt még jobban, mint a kavicsoktól. (Mármint hogy nehogy ülülékdarab legyen a kavicson) Az én babám még csak 7,5 hós, de már kúszik, egyelőre a porszívót tettem az alom elé, (az be van rakva egy szekrény mellé) de arra gondoltam veszek oda egy rácsot, amin a macska át tud menni, de a pici nem. Szerinted?
2010. febr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a fürdőszobában van, a fal és a mosógép között, az ajtó rá nyílik, szóval a fiam nem jár be az alomhoz igazán. Csak néha óhatatlan, hogy a cica lábáról később esik le egy darab kő, nem veszem észre, a fiam igen és lecsap rá. Egyfolytában porszívózom pedig a lakást, mégis előfordul. 14 hónaposan mondjuk már szalad, így nehéz minden apróbb mozdulatára figyelni.
2010. febr. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!