Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Házi májas hurkát ehet 1 éves...

Házi májas hurkát ehet 1 éves fiam?

Figyelt kérdés

Ma házi hurkát,burgonyát és párolt vörös káposztát főztem.Eheti ezt a fiam?

Köszi!


2010. febr. 26. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, en eloszor 8 hosan kostoltattam meg vele, persze csak egy kicsit, mert ez ugye olyan kulonlegesseg, nem mindennapi, s nagyon szerertte, aztan 9,5 hosan mar adtam ebedre.
2010. febr. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia! ha tetszik neki, szerintem adhatsz neki egy keveset. az én fiam 16 hónapos, két hete éhségsztrájkol, mert három foga jön egyszerre (szemfog+2 őrlő). alig bírok beletraktálni kaját. erre tegnap előtt anyukáméknál két kézzel tömte a hurkát a szájába! a nagyszülők féltek, hogy beteg lesz, de semmi baja nem lett, aludt éjjel, mint a bunda. rendesen kis pocakja volt, úgy bekajált :) de tény, hogy nem volt túl fűszeres a hurka, a nagybátyámék csinálták.
2010. febr. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nehogy adj neki semmiképpen.Még várj vele.A botulizmus csíráít tartalmazhatja ami nagyon veszélyes halált is okozhat.Az ugye a kolbászmérgezés.A hurka nem játék, meg a füstölt husok meg szalonna meg a rokonai.Ez drasztikusnak tűnhet amit írtam meg lesz aki le is fog szólni valószínüleg, de tudom mit beszélek.Szerintem ne.
2010. febr. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
akkor még várok szerintem....
2010. febr. 26. 12:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!