Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most már lejön a kukifejéről...

Most már lejön a kukifejéről a bőr, de még a bőr az kicsit püffedt. Ugye a feje alatt már nem tud letapadni? Ha már annyira lejön és majd nem lesz dagadt akkor ráérek még lejjebb húzni a "felgyülemlett" bőrt?

Figyelt kérdés
Az a fitymaszűkület amelyikről nem lehet a fejéről lehúzni?!
2010. febr. 26. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:

A mi problémánk is ez volt,épp hogy csak egy gombostű hegynyi volt a lyuk,most 22 hónapos és ő magának felhúzza fürdéskor.3 éves kor előtt nem foglalkoznak vele,után felvágják,hanem javul.Nekem húzogatni kellett,minden fürdésnél,rendbe is jött.Ti mennyi idősek vagytok?

Egy kicsi még fogja a szélénél,pár mm.

2010. febr. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
3,5 hós a babám.Tiszta ideg voltam,de most már elég szép neki de a bőr amit lehúzunk az még elég piros.És ahogy nézegettük valóban nekünk sem teljes még az egész mer a makk aljához még hozzá van tapadva egy kevéske.Kedden vissza kell vinnem kukivizitre és előre félek hogy megint megkínozza.
2010. febr. 28. 11:29
 3/5 anonim ***** válasza:

3,5 hónaposan?

te jó ég... 3 éves korig nem nyúl hozzá a doki normális esetben. sejtesen le van tapadva, ami teljesen normális.ha szép ívben pisil,akkor nem szabad hozzányúlni.

2010. febr. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De sajnos igen lehúzta neki és pisilni és szépen pisilt.Ezt be is bizonyította még a dokinőnek is :-))))

Jól lepisilte hi hi hi.

Szóval visszatérve még a makk alján van egy kicsit odatapadva a bőr,de odáig már szépen lejön neki.Nagyon féltem hogy megint megkínozza.

Vagy csinálhatok/csináljak egy olyat hogy ne most hanem rá következő kedden vigyem vissza?Hátha addig mi is letudjuk húzni + gyógyul annyit.

2010. febr. 28. 14:08
 5/5 anonim ***** válasza:
én a helyedben nem engedném neki, h hozzányúljon. ez tényleg kínzás 1 ilyen pici babának.
2010. febr. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!