Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel reszelitek az almát...

Mivel reszelitek az almát babátoknak? Üveg reszelővel, vagy sima fém reszelővel?

Figyelt kérdés
Nemsoká kezdem a kóstoltatást öt és fél hós babámnál, és mondta a védőnő hogy üveg reszelővel reszeljem az almát.Már hallottam hogy az jobb mint a fém, mert hogy a fém kiold valamit belőle, vagy valai ilyesemi, nem tudom pontosan.Nem is tértünk ki rá.Vettem egyet.Vagy szerintetek felesleges volt?Bár már mindegy:-)Csak kíváncsi vagyok a véleményekre.
2010. febr. 26. 09:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nemrég hasonló kérdést tettem fel, jött pár válasz :-) És van vita a fém reszelővel kapcsolatban is.
2010. febr. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
2010. febr. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem műanyag van. Nem nehéz elmosni. Nem hiszem, hogy bármi lepattanhat róla, nem olyan a kialakítása, de ha ne adj isten mégis, akkor az élénk színe miatt úgyis észrevenném.
2010. febr. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem műanyag van, és semmi bajom vele.Ez volt itthon.Van botmixerem is, az nagyon hasznos.
2010. febr. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
na nekem akkor van már mindenféle, hiába, első gyerek:-)))
2010. febr. 26. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!