Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik úgy mint régen?

Miért nem alszik úgy mint régen?

Figyelt kérdés

5 hós lányom szépen végig aludta az éjszakákat az elmúlt 1 hónapig. Mostanában ugyanis felkel éjszaka és nekiáll játszani az ágyában. Amíg nem etetem meg addíg nem alszik vissza. Sőt most este már akkor sem akart aludni. Egész este nyűglődik. Nem hiszem hogy ennyi ideig tartana egy fejlődési ugrás. Olyan mintha felvett volna egy rossz rendszert. Mit tudok csinálni hogy újra aludjon? Tippek?

Egyébként nappal is alig alszik és rendesen fárasztva is van..Azt sem hiszem hogy nem lakik jól nap közben.. A foga sem lehet mert nem sír, csak felkel és játszik.

Szóval már tippem sincs mi lehet a gond.


2010. febr. 26. 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én babám hétfőn lesz 5 hónapos és ugyanaz lett volna a kérdésem, mint Neked. Nagyon várom a tapasztalt anyukák válaszát. Köszi
2010. febr. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez a gondom, csak fogzással párosul (vasárnap lesz 5 hós). Én vettem Sedatif PC homeós tablettát. Mozsárban összetöröm, egy kortynyi vízben feloldom, és reggel, közvetlenül felkelés után, illetve közvetlenül lefekvés előtt adok neki 1-1 szemet így. Egy hete kapja, és határozottan jobb a helyzet. Első éjjel kb. fél óránként megyek hozzá, most éjjel már csak kétszer kellett, mert szomjas volt, és vissza is aludt azonnal. A kismamablogban több infót is megtalálsz a tablettáról.

(B)

2010. febr. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Márminthogy első éjjel mentem hozzá... Fránya billentyűzet...

(B)

2010. febr. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akkor lehet megint jön a fogunk? Mennyi időnként bújhat ki egy új? Mert 1 hónapja jött ki az első és én azért gondoltam hogy most az nem lehet...De akkor ezek szerint lehet hogy jön a második..

Csak attól félek hogy e miatt felvesz egy rossz ritmust.

2010. febr. 26. 09:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Teljesen változó, hogy mikor jön a következő fogacska. Az egyik babánál így van, a másiknál meg máshogy. Nekünk még egy sincs, az ínyén sem látok semmit, de ömlik a nyála, mindent vesz a szájába, az öklét pirosra csócsálja. Szóval ha nálatok nem csak alvászavarról van szó, hanem fogzásról is, annak más tünetei is lennének (ha az első fog könnyen kijött, akkor sem biztos, hogy a második is olyan egyszerű menet lesz).

Én kifejezetten az alvászavarára adok neki Sedatif PC-t, a fogzására pedig chamomilla vulgarist, és mercurius solubilis 9ch-t.

(B)

2010. febr. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik, beváltak a homeós szerek (kopp-kopp-kopp). Ma éjjel egyszer kellett csak bemennem hozzá, mert felborult, és nem megy még a visszafordulás hasra, tegnap éjjel meg egyszer sem kellett mennem hozzá, végigaludta ismét az éjszakát!

(B)

2010. febr. 28. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!