Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt közöttünk gyerekorvos?...

Van itt közöttünk gyerekorvos? Lenne egy kérdésem hozzá.

Figyelt kérdés
2010. febr. 25. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de sztem orvos itt nem fog neked látatlanban válaszolni, diagnosztizálni (már persze, ha olyan jellegű a kérdés). Ha komoly a dolog akkor úgy is el kell menni a rendelésre, ha meg nem akkor biztos van itt egy-két tapasztalat.:-)
2010. febr. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

weborvos vagy orvostudakozó.

itt van hogy pár órán belül kapsz választ orvosoktól:-)

2010. febr. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Még mindig nem hagy nyugodni hogy a Tetran kenőcs jó e kuki kenésre.Persze azzal kenem mert mondták már többen,de gondoltam hátha lesz itt egy orvos akinek a véleményét kikérhetném.Az én orvosom neogranormont mondott de az hámosít és visszatapadna a bőr állítólag így neki már nem merem mondani hogy tetránnal kenem mégis csak.Esetleg tapasztalatok?

2010. febr. 25. 12:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tetrán ügyben nem tudok válaszolni. De, nekem 3 fiam van. A két nagyot meg kellett műteni fitymaszűkülettel, tehát már eléggé otthon vagyok a témában. Nekem az urulógus azt mondta, hogy erre nincs krém. Sztem akkor teszed a legjobbat, ha fürinél RENDSZERESEN mozgatjátok a bőrt. Kamillás ülőfürdő, vagy lemosás mindenképpen jó.

Az nyugtató hatású. De sztem tedd amit az orvos mond, vagy menj el egy urulógus szakrendelésre. Ott megnyugtató választ kapsz, a gyerekorvosok nagyon megosztottak ebben a témában. Első voltam

2010. febr. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm hogy válaszoltál!!!
2010. febr. 25. 16:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!