Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges hogy kisfiamnak 3...

Lehetséges hogy kisfiamnak 3 hónaposan jön a foga? Súlya miatt is aggódom.

Figyelt kérdés
Kisfiam most volt három hónapos.Két kérdésem lenne.Az egyik, hogy pár napja egyfolytában eszi a kezét, éhes nem lehet, mintha viszketne az ínye...elég piros neki és kezd dagadni.Elképzelhető, hogy jön a foga??Viszketésre milyen gélt tudtok ajánlani?Másik kérdésem, hogy 4 kilo 54 centivel született és sajnos tápszert eszik, mostani súlya kb 7 és fél kilo és 66 centi, kb egy fél éves babának felel meg védőnő szerint.Mennyi az "átlag" súly 3 hónapos korban?És a súlya miatt nem lehet nagyobb eséllyel pl. cukorbeteg?Köszi szépen.
2010. febr. 24. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Fogcsíra mozgolódik, nekünk 2 hónaposan kezdődött. Dentinox N gélt kentem neki rá ha már nagyon folyt a nyála és kínlódott.

A súlya meg minden babának más és más.

Mi 4 hónaposan 67cm és 6,6kg vagyunk.

Szerintem ne aggódj ezen. Nem sokára lassul a hízás folyamata.

2010. febr. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ebben a korban az én babám is ette a kezét és folyt a nyála,mégis 8 hónaposan jött ki az elsö 2 foga.
2010. febr. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Dentinox nekünk is! :o)

HA elkezd majd forogni, kúszni, lemozogja hamar a súlyát. Bár gondolom Te szabályzod a tápszer mennyiségét, orvossal kell egyeztetni, és lehet, hogy javasolja majd a kevesebbet, ha gondnak látja, nem?

2010. febr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Javasolta,de így is nagyon hízik,azért köszi.
2010. febr. 24. 23:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam is 7 kiló felett volt 3 hónaposan, pedig 3750g-mal született. S egy gramm tápszert sem kapott, csak anyatejet. Aztán fél évesen 9 kg-ok voltunk, s utána teljesen leállt a súlynövekedés. 13 hónaposan most nincs 10 kg.

Különben mindegyik gyerekem így fejlődött, doki szerint teljesen jól!

2010. febr. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!