Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más 4 hónapos kislánya is...

Más 4 hónapos kislánya is csinál ilyet ha nem tetszik neki valami?

Figyelt kérdés
Szabályszerűen puffog és köpködi ki a nyálát mérgében. Az apja el is nevezte "puffogó viperának". :) Már most ilyen hisztis lenne?
2010. febr. 24. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam pedig "bosszankodik", úgy csinál mintha mérges lenne, szabályszerűen morog, és vörösödik a feje. Assszem lesz velük bajunk! :)

(B)

2010. febr. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy mérgében csinálja? :-) A mi kislányunk is csinálta ugyanezt, de játékból, teljes átéléssel. Jókat vigyorogtunk rajta, hogy elszórakoztatja magát, aztán nála is nevetésbe fulladt.
2010. febr. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Én is észrevettem ezt a kislányomon, igaz ő még csak 3 hónapos, de ő csak úgy szórakozásból csinálja. Sokszor a pihenőszékében ezzel játszik. Nem mérgelődik:D
2010. febr. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Biztos hogy akkor csinálja, ha nem tetszik neki valami. Szokott nyálbubborékokat fújni és morogni játszásból, de ez nem az. Pl ha nekitámasztom a térdemnek az ölemben, akkor csinálja, mert dühös, hogy nem ültetem függőlegesbe, csak döntve. Ezerrel fel akar ülni, de ha nem húzom fel, akkor elkezd puffogni és köpköd, majd sír. Ha felültetem, akkor meg vidáman elvan.

Tegnap meg nem ízlett neki a gyümi amit kapott és azt is elkezdte kiprüszkölni.

2010. febr. 24. 17:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!