Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Polgárdiban, vagy környező...

Polgárdiban, vagy környező közeli településen (kőszárhegy, Füle, Lepsény) hol találok csúszdás játszóteret?

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát mi polgárdiak vagyunk, tudomásom szerint sehol :((( Én még játszóteret se tudok itt Polgárdiban pl. :(

Elég borzalmas szerintem ez egy városra nézve....

2010. febr. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, én sem találok. Szívesen átautóznék a szomszéd településekre is a kisfiam öröméért.

(Székesfehérvár azért túl messze lenne egy pár csúszásért. :) )

2010. febr. 24. 13:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lepsényiek vagyunk, de itt sincs ilyesmi és én is úgy tudom hogy polgárdiban sincs, de vannak kőszárhegyi rokonaink és megkérdeztem tőlük de ott sincs. Szóval gyakorlatilag sehol :(( Fehérvár és Siófok meg valóban messze van egy kis csúszdázásért, esetleg ha bentre vesztek kis csúszdát, 6ezer valahányszáz forintért lehet venni kisebbeknek az a pici bentit.
2010. febr. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

első vagyok...hát akkor nem csak én tudtam igy, azért ez elég elkeserítő...egyik település se tudna pályázni egy ilyesmire??? :(

Szörnyű komolyan.:(Nem hinném,hogy olyan nagyondrága lenne egy csúszda, egy hinta meg esetleg egy homokozó. Mi is ezt tervezzük,hogy veszünk műanyag csúszdát ami beltérre meg kültérre is jó pont tegnap láttam 8900 ért a praktikerben de azt hiszem a teszen van ennél olcsóbb is.

Mondjuk mi tegnap kipróbáltuk és hát ez már elég kicsi az én fiamnak,dehát ez van.

Hintát meg fúrt fel az apja az ajtóra.

2010. febr. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok!

Első Ti milyen csúszdát néztetek ki? Belinkelem amit mi néztünk, az van oda írva hogy 50 kg-ig terhelhető, igaz nekem 1 éves lesz a babám, de hosszra nektek kicsi volt? Mekkora a babád?

2010. febr. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

De hülye vagyok nem linkeltem :)))

[link]

2010. febr. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Van egy kétévesem meg egy 3 hósom:)

A kétéves 95 cm és sajna rövidke már ez neki mivel csúszófelülete 95 cm, de amúgy pont ez van a praktikerben is és stabil, meg elég széles is (szóval nem ragad bele a gyerek:)) csak drágább, mint ez amit te linkeltél be.

De amúgy ártani nem árthat egy ilyen se nekünk, tekintve h a lányom is egyszer majd használni szeretné gondolom:)

2010. febr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!!!!!

Beautóztam Polgárdit!!! Van csúszdás játszótér!!!

A Május 1 utca (régi Fülei út) elején van egy lakótelep, ott, ahol a város kezdődik. Régen orosz laktanya volt. Na, szóval van egy hinta, egy kötélmászóka, egy csúszda, egy homokozó, egy játszóház, és egy mérleghinta vagy libikóka. :D

Jó szórakozást!!!!

2010. febr. 25. 12:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!