Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik településen van kismama...

Melyik településen van kismamaturi? Ahol olcsóbban jutok pl. kismamanadrághoz?

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Én még nem nagyon láttam. Interneten próbálkozz. Én a teszveszen szoktam venni. Igaz, az probléma, hogy nem tudod felpróbálni, de meg lehet kérni az eladót, hogy mérje le.

Meg én még azt csináltam, hogy kinéztem egy eladót, aki kismamacuccot árult a saját városomban. Vettem tőle egy valamit, így már megkaptam az elérhetőségét. Aztán megbeszéltük, és elmentem hozzá, és ott már fel tudtam próbálni mindent. Plusz a teszveszes jutalékot is elengedte nekem.

2009. aug. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én úgy csináltattam egy varrónővel. vettem pamut anyagot és belevarrattam, két olyan nadrágba amit nem sajnáltam.

A két nadrág kijött 2000-2500 ft ból. PONTOSAN MÁR NEM EMLÉKSZEM!

2009. aug. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

egy sima angol turkálóba menj el, ott rengwtwg jó dologt tudsz venni, csinos felsőket, meg ilyeneket.

én majdnem mindent ott vettem, kivéve a nadrágot.

2009. aug. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ez az... "KIVÉVE A NADRÁGOT". Ami qrva drága!!!
2009. aug. 28. 09:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!