Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem cumizós 17 hós babának...

Nem cumizós 17 hós babának éjjelre próbáljak adni cumit ha csak cicin hajlandó visszaaludni?

Figyelt kérdés
Szerintetek érdemes ilyen korban éjjelre cumira szoktatni? Cumisüveget próbáltam, de az nem kell neki.
2010. febr. 24. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ideiglenesen talán, bár én örülök, hogy leszokott a cumiról. ugyanúgy fel kellett éjjel 5-6 szor kelni, mert kiesett a szájából a cumi, ezért szoktattam le róla 11 hónaposan. próbáljátok ki azt egy hétvégén, vagy amikor Apukának nem kell dolgozni másnap, hogy Apuka kel fel hozzá, ő altatja vissza..
2010. febr. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy olyankor elfogadná a cumit, ugyanúgy, ahogy a cumisüveget se. Igazán nem a cumizásra van ilyenkor szükségük, hanem a te illatodra, közelségedre. Én is gondolkoztam néhány hónapja, hogy adok cumit, de be se vette a szájába, mert ő se cumizik, csakis a cici kellett neki... Ma volt az első éjszaka, amikor este fél 10-től reggel 6-ig megszakítás nélkül aludt, egy gyors szopi után még fél 9-ig visszaaludt. Egyébként ha mégis elfogadná a cumit, utána arról kell egyszer leszoktatni...
2010. febr. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem, semmiképp nem adnék. Szoktasd le az éjjeli ciciről.
2010. febr. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!