Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Mit használtok a...

Anyukák! Mit használtok a hozzátáplálásos (barack, főzelék stb. ) foltok eltüntetésére?

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:

ha fehéren lett folt akkor én éjszakára áztatom fehérítőben és másnap reggel kimosom Áriellel. De rögtön megszoktam dörzsölni Wanish szappannal is.Én így tüntetem el. Ja, ha színesruhára megy a folt, akkor is áztatom színes ruhákhoz való áztatóval és másnap szintán Áriellel mosom,+ a szappanos mosás kézzel rögtön a foltosodás után

:)

2010. febr. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Befújom Tesco saját márkás folteltávolítóval, és irány a mosógép. Nagyon szépen kihoz mindenféle foltot, és jóval olcsóbb, mint a vanish.
2010. febr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vanish szappan a különösen makacs foltokra, és vanish folttisztító általában. Csak beáztatom éjszakára, és kijön. Ha nem halványult, akkor bedörzsölöm a szappannal, és be a gépbe. Nincs foltunk:) Nekem az ariel nem jött be sajnos, de a vanish-t imádom.
2010. febr. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amway előmosó spray-vel. mosás előtt befújom, és dosiával mosom.
2010. febr. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tesco vagy Ariel folttisztító.
2010. febr. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Evés után mosószappan, majd áztatom dm-es folttisztítóba.
2010. febr. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket!
2010. febr. 24. 08:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!